Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kollagén hatásos, ér valamit?...

Kollagén hatásos, ér valamit? Tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés

30kg túlsúlytól kell megszabadulnom és sokat olvastam a kollagénről, hogy a bőrt szépen helyrehozza, meg elvileg jó a körömnek/hajnak stb.

Ezt rendeltem most:

[link]


Jókat olvastam róla nagyon, 2 hete használom, a körmömön határozottan érzem, hogy sokkal erősebbek, sokkal kevésbé törnek.


Köszi a válaszokat előre is!


2022. jan. 22. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, nagyon jó a kollagén. Az én bőröm a férjem szerint sokkal bársonyosabb, már nem száraz, és bár nagyon sokat fogytam, ahhoz képest csak kevés bőrfeleslegem maradt. ( Az én feleslegem mértéke túl nagy volt ahhoz, hogy teljesen megoldja a problémat) De nagyon elégedett vagyok. A körmeim is erősödtek és a hajamnak is jót tesz. Én tablettát szedek ( jutavit kollagén komplex)
2022. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Igazából én egyedül a körmömön fedeztem fel változást, megerősödött. Illetve fogytam 40 kg-t, a bőröm okés, de ez szerintem inkább a genetika miatt van, mivel más családtagom is fogyott már ennyit, kollagén nélkül, és az ő bőrük is rendben van. Viszont lehet valamennyiben a kollagén is segített, ezt most igazából senki sem tudja megmondani. De attól is függ szerintem, hogy hány éves vagy, mivel ugye a kollagén az ahogy idősödsz, úgy lassul le a termelődése is. Szóval szerintem egy 40 éves nagyobb változást fog felfedezni, ha elkezd kollagént szedni, mint egy 15 éves. Igazából szedheted, én csak a körmömön láttam változást, de ez nem jelenti azt, hogy amúgy nem segített a bőrömnek valamennyit. Nyilván a kollagén se csodaszer, szóval ha valakinek például lenne egy csomó lógó bőre, akkor a kollagén nem fogja hirtelen megoldani ezt a problémát, csak max. valamennyit segít, de ennyi. Szerintem ettől még megér egy próbát.
2022. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
En nem vettem eszre semmi valtozast tole
2022. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
A kollagén az emésztőrendszerben lebomlik, mivel emészthető fehérje. Jobban jársz, ha gyakrabban eszel körömpörköltet.
2022. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Az a kollagén ital szirup meg por nem is kollagén hanem kollagén termelést serkentő étrendkiegészítő. Mindent amit beviszel a szervezetedbe lebomlik és a szervezeted utána újra összerak belőle dolgokat.

Amit a 4-es írt sem hülyeség, kollagént ki lehet főzni a csontos részekből.

A kocsonya is kollagén pl.

2022. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a fogyás vége fele kezdtem szedni, fél évet szedtem. 18-20 kilót adtam le, 30 vagyok, meglátszik a bőrömön, Biotech Hyaluron Collagén tablettát szedtem. A csuklójaim nem ropogtak a szedés alatt, a bőrömön nem javított.
2022. jan. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!