Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 hónap alatt hogyan tudnék...

5 hónap alatt hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami dagadt de azért van felesleg a hasamon... Viszont nyárra leszeretnék fogyni😊 vagyis laposabb hasat😊

Szerintetek úgy sikerülhet hogy

°reggel és este csinálok 20db felülést

+ csak vizet iszok esetleg teát 1 héten max fél-1 liter enyhén cukros üdítőt

+ meg nem eszek sok édességet naponta max 1 kocka csoki vagy 1 db gumicukor vagy 1 sem😊


Más véleményeket, ötleteket is szívesen elfogadok

(Sajnos konditerem, futás nem jöhet szóba😔)



2022. jan. 23. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fogyhatsz, hogy kalóriakereteden belül maradsz. Hogy azon belül mit eszel az fogyókúra szempontjából az nagyjából mindegy - idővel rájössz, hogy milyen összetétel megfelelő neked. A mérték fontos, szóval azzal nem lősz mellé! :) Viszont a 2x20 felülés kb. semmi.
2022. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, hogy lány vagy. Felülést nem javaslom, mert csak a hátadat cseszed szét. Amúgy meg elég ha a kalóriabevitelre figyelsz, van egy bizonyos igényed, ezt számold ki és annál vigyél be kevesebbet. Ha szeretsz erni, akkor meg heti rendszerességgel legalább 3x aktívan mozogj és úgy többet égetsz el.
2022. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából egésznap alig eszek suli miatt inkább csak édességet.. Ezt már elkezdtem csökkenteni, mások azt mondják nem vagyok dagadt énis ezt látom csak én nem érzem magam jól így a bőrömben 😔

Igazából csam erősítenem kéne szerintem hogyan a kevéshájból laposabb izmosabb has legyen..

Továbbra is várom az ötleteket mert eddig nem nagyon kaptam😅

2022. jan. 23. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A hasazastol mem fog eltunni a haj. Inkabb kardioz. Fuss, bringazz, lepcsozz. Meg figyelj a kaloriara. Nem artana egy rendes etrend
2022. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az alig evéstől még senki nem hízott meg, nyilván túleszed magad. Az étrendedet kéne rendbe tenni, az kevés infó, hogy nem fogsz édességet enni. Mit fogsz enni?
2022. jan. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mindent amit eszel vagy iszol mérni kell és a kalóriakereten belül maradni. Ha akarod kiszámolom neked de ahhoz kell a magasságod, súlyod, életkorod és a nemed. Felülést pedig ahogy a második válaszoló írta tényleg ne csinálja mert rossz a gerincednek. YouTubeon vannak low impact kardio videók azokat kéne helyette.
2022. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tiszta etkezes kaloriadeficit napi 1 ora seta = lapos has
2022. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!