Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges 5 hónap alatt 25...

Lehetséges 5 hónap alatt 25 kg-t lefogyni?

Figyelt kérdés

Az se baj ha nem csak kivancsi vagyok hogy vane itt olyan akinek sikerült

életmódváltással és mozgással egészségesen leadnia ekkora túlsúlyt.


2018. márc. 29. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges
2018. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de eléggé a határon van, és nem biztos, hogy a böröd tudja ezt a tempót követni!
2018. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2018. márc. 29. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ez nagyon intenzív fogyókúra, amely nem optimális. Havonta kb. 2 kiló fogyást kellene belőni.
2018. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ahogy a 4-es írja...heti 50 deka, havi 2 kiló az még jó, ha több vagy jóval több a fogyásod, az károsítja a szervezeted.


ráadásul az emésztés beáll vészüzemre, és a dupláját visszahízod fele idő alatt.

2018. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült fél év alatt 30-at. Nem koplaltam, de nagyon szigorú étrendet tartottam végig - halak, húsok, zöldségek, semmi cukor, liszt, édesség - csalónap nélkül és heti 5-6szor edzettem, szóval lehetséges. Persze gondolom genetikán is múlik meg azon hogy mennyi a túlsúlyod.
2018. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!