Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2-3kg-t hogy lehetne lefogyni...

2-3kg-t hogy lehetne lefogyni kb.1-1,5 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Szóval, 14 éves vagyok, otthon tornázok, és heti 2x lovaglok.

Az étrendemen kellene változtatnom. Idáig 3 hónap alatt 1kg ment le, hogy nem nasiztam. Most 53kg vagyok, és 50 körül szeretnék lenni, egy nem túl drasztikus fogyókúrával.



2016. szept. 10. 21:27
 1/7 anonim válasza:
nekem is pont az 50 a cél és én is 53 vagyok, csak 15 éves :) nekem ment le vagy 3 kg egy hónapban, elég volt csak szerelmesnek lenni :) a tanácsom, a kenyeret, tésztát passzolni. Ez is sokat segít.
2016. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaja.

Amúgy most neztem egy citrom kúrát, ami szerintem jo otlet. Volt aki már csinált ilyet?

2016. szept. 10. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy ehhez a súlyhoz?

Citrom kúrát felejtsd el szerintem, inkább étkezz egészségesen folyamatosan és ne időszakos kúrákat csinálj. Főleg ne ennyi idősen.

2016. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
160cm
2016. szept. 10. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:
És biztos hogy fogynod kell? Mármint nem a mérleg szerint, hanem ha magadra nézel. Mert a torna és a lovaglás miatt lehetsz egy kicsit izmosabb is ami ugye nehezebb mint a zsír így mutathat többet a mérleg.
2016. szept. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem pl. egy kiadósabb szarással sikerülni szokott.
2016. szept. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tényleg csak 2-3 kg felesleg van rajtam, de az tényleg van, sajnos:(
2016. szept. 12. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!