Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan valami,amitől...

Van olyan valami,amitől szomjas leszek?

Figyelt kérdés
Nagyon keveset iszom,szinte csak fél liter víz,max 1liter. Egyszerűen nem vagyok szomjas. Erőszakkal nem megy
2022. jan. 25. 14:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Meleg.
2022. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy kocka csokira legalább egy pohár vizet kívánok.
2022. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok mint a kérdező. Viszont azt észrevettem, hogy a kínai kaja után mindig nagyon sokat iszom. Más sós ételek után nem igazán.
2022. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a sok,kedves segítséget.

Hát akkor erőltetni kell,nincs mese.

Az applikációt is kipróbálom.

2022. jan. 25. 20:41
 15/23 anonim válasza:
100%

Én páromat úgy szoktattam rá az ivásra, hogy folyamat tettem elé, mindig hoztam teli poharat és mondtam, hogy igyon. Az elején nehezen ment, de mostmár simán megiszik napi 2 liter vizet magától, pedig régen 2-3 pohárral ivott egy nap.

Én is úgy növeltem meg a mennyiséget, hogy vettem fél literes poharat és magam mellé tettem. Az a baj a kicsi poharakkal, hogy azt hiszi az ember, hogy sokat ivott, pedig nem. A fél literes pohár sokat segített nekem. Mostmár alap a 1,5-2 liter víz/nap (lány vagyok vékony, alacsony ezért csak ennyi esik jól nekem, nem igénylek többet).

2022. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

☑️ NE HALLGASS AZOKRA AKIK A SÓS ÉTELEKET ÍRTÁK/JAVASOLTÁK !

☑️ Az még rosszabb,még az a fél liter víz sem fog megmaradni benned,hanem átmegy rajtad.

☑️ Tudni illik a só, a víz felszívódást gátolja. Szóval konkrétan hiába ha iszol (akár többet).

☑️ Kevesebb folyadékot fog fel venni a szervezeted (még hogy ha több vizet is ittál) !

✅ EGYET tehetsz - készíts magad mellé egy FLAKONT- amit megtöltesz - és innod kell ! Nekem is vannak üvegeim.

✅ Ha kéznél vannak inni fogok !

❌ Ha nincsenek kéznél ( már vagy 1 hete eltűntek az üvegeim ) - akkor én sem iszok vizet :/

✅ SZEREZZ BE EGY NAGY FLAKONT vagy egy ÜVEGET.

✅ A LÉNYEG , hogy JÓ NAGY LEGYEN !

2022. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%

✅ A FLAKON mindig emlékeztetni fog rá, hogy innod kell !

✅ MIVEL OTT LESZ MELLETTED ! És pont lesz benne víz amit innod kell, és még a lustaság sem fog meggátolni benne, hogy a melletted lévő FLAKONBÓL igyál :)

✅ A lényeg hogy 1,5..2 literes legyen !

2022. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szauna.
2022. jan. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ KÉRDEZŐ ! ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Az ilyen tanácsokat amiket írtak :

- 75 perces edzés

- SZAUNA

- sós étel

❗️ FELEJTSD EL ❗️

🚫 Ezek még jobban csökkentik a vízháztartásodat... Kiszáradáshoz közelítesz.

🚫 Konkrétan azért váltják ki a szomjúságot, mert folyadék hiányod van. Kiszáradás közeli állapotba kerülsz...

🚫 Ezek pont, hogy a rosszabbik irányba visznek ! A kiszáradáshoz vezetnek...

🛑 Nem véletlenül nem szabad a tengerből inni, a sós víz (a só❗️) kiszáradáshoz vezet, hiába ha 10 litert iszol belőle...

2022. jan. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A kiszáradás egyik tünete a szomjúság hiánya, valószínűleg emiatt nem iszol eleget.
2022. jan. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!