Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol kéne elkezdenem?

Hol kéne elkezdenem?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és ugyebár itt volt a nyár, buli szórakozás stb... Na de most egy jó pár kilót fel szedtem (15kg)és ezt le is szeretném adni, most jelenleg vagyok 95kg és 190cm, nyár elején voltam kb 80-85kg. Anyukám és barátnőm múlthét pénteken mind a ketten nekem estek, hogy én ezt a 15kilógramot adjam le. Az addig oké, de hol kezdjem?

Légy szíves olyat ne írjatok, hogy 17évesen ne fogyókúrázzak.

Köszönöm.


2010. szept. 9. 20:00
 1/10 anonim válasza:
Menj el konditerembe és kevesebbet egyél.
2010. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen ezen rajta vagyok...
2010. szept. 9. 20:17
 3/10 Gyakor ***** válasza:

Itt van egy hasonló kérdés, neked is valami hasonlót válaszolnék:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__1156..

2010. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mindennap futás,fekvő helyzetből felülés-legalább napi 30-2-szer,fekvőtámasz ugyanúgy melegítőben,minél több izzadás.Szénsavas italok,sok folyadék,kenyér,zsömle,édesség mellőzése.Álhatatosság,elszántság,kitartás-bitos siker.ZS
2010. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ehez nem kell konditerem,ily magas sújjal nem szabad,nem is bírnád,fölösleges kiadás,nem fogsz lefogyni,csak kimeríted magad.Majd később ha már lemegy legalább 10kg,és van rá kereted.Edzett lehetsz konditerem nélkül is.ZS
2010. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gyakor ***** válasza:
Az, hogy mennyit izzad, köze nincs ahhoz, hogy mennyi kalóriát éget el. Ne ódzkodj a konditeremtől(mert semmi okod nem lehet rá, (ez a "nagy súlyod van hozzá" ez baromság, ugyanugy fejlődhet izomban, mielőtt leszálkásít, mint bárki más) nem beszélve arról, hogy konditeremben rossz idő esetén is tudsz futni, biciklizni, taposógép,stb. Jó lehet az intervallumos edzés( vagyis ha már szálkásításnál tartasz és végzel aerob edzést, akkor változó intenzitással futsz, pl: fél perc sprint, fél perc kocogás), állítólag több kalóriát égethetsz így. Ja meg olvasgasd a diétás cikkeket a bodysport.hu-n
2010. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
17-éves fiú ilyen magas testsújjal nem mehet kondi gépre.A nagy testsúj mögött testvíz főlösleg is lehet,ami a kondigépnél veszélyes is lehet, az intenzív tornával pedig fokozatosan hagyja el a szervezetet.Ez nem "baromság"-figyelj oda ne adj rossz tanácsot.ZS
2010. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gyakor ***** válasza:
Esetleg valami cikk amivel alá tudnád támasztani az érvelésed? Mert én még mindig nem értem. Jó, tegyük fel, hogy magas a "testvize" (ami valószínűbb, hogy zsír, nem víz). Ebben az esetben mivan?Miért hagyná el fokozatosan a testét a víz intenzív mozgással és miért nem anaerob edzéssel? Izzadásnak semmi köze a hosszú távú súlyvesztéshez. Rövid távúhoz persze van, mert izzad amikor futkározik, de akkor is, amikor kondizik. De pár óra mulva, ha elég folyadékot fogyaszt(meg edzés közben is iszik) akkor visszaáll a vízháztartása normál szintre.
2010. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Úgy látom te szeretsz vitatkozni.Azért mert nem érted,azért még ez így van.Ha érdekel a téma,kérdezz utánna,mondjuk egy szakorvosnál.ZS
2010. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Huhhh köszönöm a válaszokat, érdekes volt végig olvasni, de akkor most lényegébe a diétával vagy kondival vagy mivel is kéne kezdeni ezt az egészet?
2010. szept. 11. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!