Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vélemények a Reg-enor diétáról??

Vélemények a Reg-enor diétáról??

Figyelt kérdés

Sziasztok bele szeretnék kezdeni ebbe a diétába esetleg aki fogyott ezzel a módszerrel le írná mennyi idő volt és mennyire volt sikeres ?

Köszönöm.



2022. jan. 31. 12:19
A kérdező szavazást indított:
#nem ér semmit
#bevállt fogytán vele
24 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Iszod a löttyöt, ami baromi drága, de sokat nem ér. Zabálod a zsírt, ami hosszú távon kikészíti az epét…


Sokkal egészségesebb módszerek is vannak a fogyásra, amik nem kerülnek többe, mint a normál étkezés, csak a mennyiségre és a minőségre kell figyelni.

2022. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Beválhat de sokkal kevesebb szabállyal, élvezetesebben és egészségesebben lehet fogyni
2022. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Én fogytam de a lötyi mellett deficitben voltam, szóval fene tudja segített e. Untam mindig ügyelni a zsírra. És drága. Ami egyetlen pozitívum volt, hogy a fogyasztása ideje alatt egyszer sem fájt a fejem pedig nagyon fejfájós vagyok.
2022. febr. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

A legtöbb ilyen "csodaszer" esetén nem magától a szertől fogysz, amit méregdrágán megveszel magadnak a fogyás reményében, hanem a szigorú diétától, amit mellette betartasz.


A regenor esetében további kockázat még, hogy borzasztóan egysíkú étkezést ír elő, az a mennyiségű zsír, amit megszab, az senkinek sem egészséges.


Vannak ennél kiegyensúlyozottabb, és reálisabb fogyókúrás és életmódváltással kapcsolatos lehetőségek is, amelyekkel hosszú távon nagyobb sikert és tartósabb fogyást lehet elérni.


Minden olyan szer, ami csodát ígér, mint ez is, az csak bullshit

2022. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!