Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékonyan mindenki szebb és...

Vékonyan mindenki szebb és sikeresebb?

Figyelt kérdés
Magamon úgy vettem észre valahogy mindenki vékonyan szebbnek tűnik hiába van ducin is szép arca vagy kis fölösleggel ha lefogy akkor mindenki sokkal jobban megnézi jobb csajnak számít esetleg irigykednek is rá a többiek. Vagy ha átlag arca van de vékony mindenkinek ő kell ha választani kéne közte meg egy szép arcú de kis fölösleggel rendelkező nő között és akár az életben is előnyökhöz jut. Szerintetek?
2022. febr. 1. 09:52
 1/5 anonim válasza:
44%
igen
2022. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem minden esetben van így, szerintem. Ismerek olyan nőt, aki duci és nem túl arányos sem az alkata, sem az arca, mégis sokkal többre vitte, mint én valaha is fogom, mert olyan a személyisége, hogy képes minden eszközt bevetni a cél érdekében. De ismerek olyan nőt is, aki hiába szép és vékony, ápolt, divatos és dekoratív és valóban olyan, mintha most lépett volna le egy divatlap címlapjáról, de a munkáját gyűlöli, a családja szóba sem áll vele, a magánélete pedig romokban hever, mert minden férfi csak kihasználja őt, az emberek többsége pedig buta libának gondolja azonnal, ahogy meglátják.


Szóval ez nem csak a külsőn múlik, elég sokat számít a személyiség is.

Meg a közeg, amiben mozog...

2022. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ennyire egyszerű. Lehet, hogy többen megfordulnak utána, de a sikeresség (párkeresésben is) elsősorban a személyiségen múlik. Fogyás kezdetén hajlamos azt hinni az ember, hogy vékonyan majd minden jobb lesz, de ez nem így van. Én ugyanolyan (ha nem nagyobb) önértékelési gondokkal küszködök, mint 20 kilóval ezelőtt.
2022. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3-as, teljesen egyetértek veled.

Én a fogyásom előtt sokkal magabiztosabb voltam. Hiába fogytam le és értem el az álomalakot, most állandóan attól rettegek és lesem, hogy visszahíztam-e akárcsak egy kilót is, ez pedig állandó szorongással tölt el. Hiába lettem "szebb" azzal, hogy vékonyabb vagyok, sokkal kiegyensúlyozottabb voltam teltebben.

2022. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagy súlyfeleslegtől szabadultam meg, de nem lettem szebb, szimplán csak nem vagyok már kövér, hanem átlagos testalkatú. A férjem szeretett kövéren, és szeret most is, ebben nincs változás:)

Más emberek viszont minden esetre máshogy állnak hozzám mióta lefogytam, amit csalódásként élek meg. Máshogy néznek rám, kedvesebbek, némelyik " csinosnak" nevez, régen vagy durva beszólásokat kaptam, lenézést stb.

Szar érzés, hogy az ember sokak szemében csak akkor ér valamit ha megfelel a kinèzete a társadalmi elvárásoknak.

2022. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!