Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ideális a testsúlyom?

Ideális a testsúlyom?

Figyelt kérdés
167cm 69kg 12 éves vom mennyinek kéne lennem és hogyan
2010. szept. 10. 13:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
én ugy hallottam h kb a magasságodból elveszel 110! de bocsi ha hülyeséget irtam!
2010. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

sztem egy kicsit sok, úgy sztem 55-60-65 között kéne lenned, persze ez a testalkatod arányától függ, függ h mit eszel, iszol, és h mit sporotlsz

ha szép, tetszel maganak, és nincs "kapaszkodód" akkor szerintem jó, de ha hájas vagy akkor egy kicsit dolgozni kéne rajta

kevsebb/minőségibb kaja, és vmiféle sport

még nagyon fiatal vagy, most fogsz elkezdeni nőni, és változni, ne koplalj, csak mondjuk chips, csoki helyett egyél gyümölcsöt, és ennyi, ezzel nem ártasz magadnak, de a táplálékmegvonástól igen, szóval ne éhezz csak szépne okosan:D

2010. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kriszti83 ***** válasza:

[link]


Itt kiszámolhatod, ideális-e a súlyod, de érdemes egészségesen táplálkozni és rendszeresen mozogni, mert a súly nem minden. Remélem segítettem.

2010. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

dagi. én 166cm és 44kg vok. még fogyni akarok 5öt. na akkor már talán jó lesz

15/L

2010. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

15:23


te sajnos anorexiás beteg vagy már most. Bár a BMI-ben nem hiszek annyira, de ha mostani súlyodból még 5-öt akarsz fogyni akkor te nem vagy normális.


Én alig tudok felszedni néhány kilót, minden kilóért küzdenem kell hogy ne úgy názzek ki mint egy beteg te meg direkt lefogysz csontvázra

2010. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Boccs off

Ben: miért is vok beteg? eszek de odafigyelek arra h ne hizzak meg. és ez a külömbség.

2010. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Mert kb. úgy nézhetsz ki mint egy csontváz. A mostani értékeid között 22 van, amikor 10-esnek kell lenni kb. magasság és súly között (-110). De azt mondom a 15 még elmegy.


A 22 még jólvan is, de hogy ebből akarsz lefogyni 5 kilót???


Nem hiszem el, hogy ne véznának néznél ki. Én is annak nézek ki sajnos fiú létemre, de annyi különbséggel hogy engem így áldott meg a sors és sajnos alig bírok felszedni néhány kilót, de te önszántadból akarsz 166 centihez 39 kiló lenni? Megáll az eszem!

2010. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
amugy kedves kérdezö azsem mind1 hogy mien nemü vagy mert 12éves korban is már van különbség...
2010. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:23


Csak azért írta le, hogy dagi, meg az adatait, és, hogy még akar 5kilót fogyni, hogy menőzzön, hogy ő 44:)) Nem kell ennyire reklámozni magad kedves:D

2010. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mond a szüleidnek hogy ne vegyenek csokit chips-et meg kólát mert nem akarsz tovább hízni.
2010. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!