Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hogy lehetséges? Blabla

Ez hogy lehetséges? Blabla

Figyelt kérdés
Mindig reggel méretkezem, de az hogy lehet hogy tegnap reggel 52kg voltam s ma 50.8 Vagy ez jelentéktelen különbség? Éppúgy étkeztem mint eddig.
2010. szept. 10. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is így szokott lenni...betartom rendesen a fogyókúrát, becsületesen járok sportolni és ha pihenek mondjuk 2 napot, akkor a 3. napon elvesztek 1-2 kilót.
2010. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Közben eszel, iszol wc-re mész, izzadsz stb. Az lenne a furcsa, ha állandóan ugyanazt a számot mutatná a mérleg. Szerintem dobd ki a mérleget és inkább a tükörben nézd a változást.
2010. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát jójó én ezt jól tudom, de mindig mindig egyformát mutatott már nem is tom mióta:P na mind1 na, a tükörképpel most elégedett vagyok de állandóan oda kell figyelnem, hogy megtartsam de ez van
2010. szept. 10. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak egy tanácsot írnék: ne mérd magad minden nap. Ez hosszútávon kikészíthet. A súly meg amúgy is becsapós tud lenni, mivel előfordulhat, hogy ugyanolyan magas ugyanolyan súlyú egyének egyike kövér, másik pedig nem, hanem az izom miatt annyi, amennyi. Sokkal többet jelent a tükör, de az előtt sem előnyös minden nap ácsorogni. A változást sokkal jobban fogod érezni, ha 3-4 hetente állsz elé :).
2010. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Mostmár változnom nem kell, csak igy maradni. Ami nem könnyű ugyebár de tartom.
2010. szept. 11. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!