Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az amit ehetek ma még?

Mi az amit ehetek ma még?

Figyelt kérdés

A mai nap a következő ételeket fogyasztottam:


Reggeli 9kor: Tojásrántotta (2 db tojás volt, kenyeret nem ettem mellé)

Ebéd 13kor : 1 tál zöldborsófőzelék, mellé egy darab tojás rántva.

Uzsonna 15kor : 2 db alma


Most jönne a vacsora, de nem tudom, hogy mi legyen. Van itthon pörkölt, de nyilván ez kizárva. Van itthon sok sok gyümölcs, de én most úgy érzem, hogy a két alma nekem ma elég volt ilyen szempontból. Van itthon konzerves hal. Esetleg ha arról leöntöm az olajat, akkor azt ehetem magában? Vagy azt sem szabad? Van itthon nasi mint pl csokis nápolyi és babapiskóta, de nyilván azt sem szabad ennem. Vagy esetleg a borsófőzelékből ehetek megint egy fél tállal? Mindennap futni szoktam ma azonban erre nincsen lehetőségem, mivel egész nap szakad az eső nálunk, meg a mindennapi futást most kezdi megérezni a lábam is... mivel reggel baromira fájt, szóval.. a mait biztosan kihagyom, éppen ezért a kajálásból visszább kellett ma vennem, de gondolom a vacsi még belefér. Kérdés, hogy mi?


2010. szept. 10. 17:01
 1/4 Harrr ***** válasza:
Ha választani kell, edd meg a halat :D Azt lehet bármikor. Az olajat azért érdemes róla leönteni. De ezt le is írtad. Jó étvágyat.
2010. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben van, akkor azt fogom megenni. :)
2010. szept. 10. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja,edd meg a halat,meg még nyitva van a kisközért vegyél sovány túrót.Az meg lefekvés előtt 1-2 órával mehet még.
2010. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20%
edd meg azt a rohadt pörköltet, valami salátával, mert éhen döglesz ennyi kaja mellett
2010. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!