Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Regenor diéta. Gondosan...

Regenor diéta. Gondosan áttanulmányoztam a mit ehetek és mit nem ajánlás. De gondolkodásra késztetett amikor azt mondja a szerző, hogy a tiltott ételekből akár egy darab is visszaveti tíz napra az eredményt. Megmagyarázható ez elfogadható érvekkel?

Figyelt kérdés

#zéró tolarencia
2022. febr. 6. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egész diéta hülyeseg. Sokkal rugalmasabb éteenddel is lehet fogyni és egészségesen enni es ha betolsz egy egész pizzát, akkor is max egy napra van másképp.

A glutenérzekenyeknél van még hkgy egy gramn gluten is több hónalra visszamenőleg tönkreteszi a diétát. De a regenor az nem ilyen egészségi, csak szabályok sorozata. A biológia működése nem váktozik, hogy az ember a kalóriadeficittől figy. Tehat ha felreeszwl és addig 10 nap alatt leadtál mondjuk 2 kgt akkor ahhoz 14 ezer kaloriat kene megenni hogy semmis legyen. Lehetetlen

2022. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert ez a diéta a ketogén étrendre hajaz. Sok zsír, kevés szénhidrát. A ketózis viszonylag lassan áll be, és ha melléeszel, ez a folyamat újra kell hogy kezdődjön.
2022. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Baromság és káros a regenor diéta, miert ezt választottad?

A fogyást lehet sokkal normálisabban és egészségesebben, kellemesebben is elérni, rendes étrenddel.

2022. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem a regenort, de minél többet olvasok utána, annál inkább átverve érzem magam. Most úgy vagyok vele, hogyha már megvettem, megiszom, ártanin nem fog. Amúgy pedig az étrendet kicsit átalakítva ketogén diétába viszem át. Ezt még úgysem próbáltam. De amúgy a regenoros étrend tele van f@xságokkal. pl. tejet ne, de tejsavó alapú regenort igen, pirított kenyér igen, bármilyen lisztből, de lisztes rántás nem, a kókusztej, vagy a kókuszpaszta igen, kókuszzsír tiltólistás, de ha székrekedésed van egyél kókuszolajat... Rizs mehet, de zabpehely nehogy...

Még a növényi olajok és tejmentes diétát is meg tudom érteni, mer tpl a ketodiéták legújabb kutatásai szerint a diéta mellékhatásait (magas vérnyomás, koleszterinszint növekedés) ki tudták védeni, ezek kiiktatásával. De azzal hogy rizs, hüvelyesek minden mennyiségben és kenyér mehet, azzal vágják tönkre az egészet.

2022. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!