Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Oto chili tényleg olyan jó?

Oto chili tényleg olyan jó?

Figyelt kérdés

Meg van már régen nekünk az oto chili csak most döntöttem úgy hogy használni szeretném (nyárra laposabb hasat szeretnék)

2 napon vagyok túl és nekem a lábamban jobban van izomzláz mint a hasamban, igaz ott is van egy kicsi de én többet vártam :/

Kinek hogy használt? Mikortól látszik a változás?

Nyárig sikerülhet a fogyás? Legalább csak annyit hogy látszódjon hogy fogytam (persze nyáron és utánna is fogom továbbra is használni :))


(Olyanoktól várom a válaszokat akik renderesen, napi szinten használták és nem 10db-ot csináltak hanem min100-at, és legalább 2 hónapig)



2022. febr. 6. 18:18
A kérdező szavazást indított:
Használt! Nagyon jó! :)
Nem vettem észre változást, nem használt :(
1 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

1: azért a lábamat érzed mert nem hasizomból húzod magadat.

Agy-izom kapcsolat.

2: nem ettől lesz lapos hasad hanem attól hogy kalória deficitben vagy és egészségen eszel.

3: Az hogy néha hasazok egy géppel 100-at édeskevés, ennél sokkal többet és minden testrészedet átmozgatóan kell edzened. Kitartónak, alázatosnak és sokkal motiváltabb legyél. Akkor menni fog.

2022. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

életmódot váltottam azt elfelejtettem írni, szóval igen egészségesen eszem


Nem néha, reggel este kezdetnek 100 2 napja csinálom lehet lesz ez több is :)


Ja és am L/17 :)

2022. febr. 6. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
1-esnek igaza van. Az "egészséges" evéstől még nem feltétlenül leszel kalóriadeficitben, pláne, hogy azt se lehet definiálni, hogy mi az "egészséges étkezés". Ha valamiből meg tudsz csinálni egyszerre 100-at, az túl könnyű. Nem ismerem a gépet, de képek alapján úgy látom, hogy igazából egyet tud, hogy húzkodod magad rajta. Itt is megint az 1-es amit mondott, hogy még csak nem is hasizomból csinálod. Meg hogy nem csak egyoldalúan (és pláne nem egyetlen izom 1-2 részét) kellene edzeni. Mindenesetre ettől konkrétan fogyni nem fogsz, valóban kizárólag csak a kalóriadeficittől.
2022. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Nekem van ilyen gépem és az a tapasztalatom vele, hogy ha te tényleg helyesen és jól csinálod akkor teljesen felesleges megcsinálni belőle százat. Az izomnak szüksége van pihenésre is, hogy regenerálódjon. Továbbá elég nehéz is szerintem a napi száz. Kiemelem, ha jól csinálod. (Persze a mennyiség dőlésszögtől is függ.) Szerintem arra jó, hogy megerősítsd vele a hasizmod, de ne várj tőle modell alkatot. És egyetértek azzal, hogy az egész testet kell edzeni.
2022. febr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!