Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória ez szerintetek?

Hány kalória ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval 2 különböző kinai kaja:

- szecsuáni csirke: 244 gram

- zöldséges csirke: 276 gram

Hány kalória összesen ?


Plusz még egy kérdés: miért mondják, hogy kevés kalória van az ilyesmiben, mikor látom az olajat vagy mi az a lé, ami jó bőségesen van ?


2010. szept. 11. 17:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Szerintem olyan 574 kalória körül van, nem ?
2010. szept. 11. 18:00
 2/2 anonim ***** válasza:
kalória ide vagy oda-ez a szecsuáni dolog elég egészségtelen,úgy tudom.számításaim szerint az első kaja kb 480 kalória körüli.Ami persze a szósztól függően több is lehet,de asszem a bolti zacsis szószpor olyan 180 körül van.Ha étteremi,előfordulhat,h több.(Mivel írtad,hogy látod azt a ˝lét˝,gondolom éttermi.)A másodikat olyan 350 körül gondolnám.Kis fejszámolás után ez annyi mint 830 kcal kb.De mint mondtam,nem is ez számít,hanem hogy egészséges-e.A 2.kaját sokkal inkább ajánlanám.
2010. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!