Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez körülbelül hány kalória...

Ez körülbelül hány kalória volt? Jó fogyókúrának?

Figyelt kérdés

Jójó, tudom hogy már uncsik ezek a kérdések, szóval ilyen választ nem kell írni, TUDOM.


Reggeli: fél szelet pirítós kenőmájjal, tejeskávé

Ebéd: egy tányér leves (vagy inkább lé, alig volt benne tarhonya)

Uzsonna: egy tányér leves (szintén, bár picivel több volt benne a tarhonya)

plusz ettem egy almát, és vagy három szem (cukormentes) rágót.


Ha ezt tartom, mennyi idő kell úgy tíz kiló leadásához?


ui.: Tud valaki valami hatásos étvágycsökkentőt?


2011. okt. 23. 20:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
egyébként edzek heti három órát, ha ez (itt) számít (tudom hogy számít valamennyire, csak hogy most itt konkrétan számít-e)
2011. okt. 23. 20:08
 2/16 anonim ***** válasza:

kevés, Aya.

én egy olyan 10 hét körüli időt mondanék. intervallumban 8-14 hétre tenném, ebbe bele kell esnie, ha így folytatod.

sajnos energiára nem tudom besaccolni.. ezt nem gyakoroltam.

2011. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget ismét. :)

10 hét, az tök jó! mondjuk utána nem tudom mit csinálnék, hogy ne jöjjön vissza, de az még a jövő dolga...

2011. okt. 23. 20:40
 4/16 anonim ***** válasza:

sportolók úgy szokták beállítani az étrendjüket, hogy heti 1 kg fogyás legyen, akár. ebben semmi extrém nincs, ezért a 10 kiló az 10 hét körül lemehet.

de amiről már beszéltünk, az élelmiszerek minőségéről (és a testre gyakorolt hatásáról) továbbra is élnek.

2011. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
jajj, tényleg, igaz, nem gondoltam át. nem baj, akkor is jó! és mondjuk már -5 kg-val is jobban néznék ki. egyébként számít az, hogy mennyire vagyok kövér? ha nem annyira (nem túlsúlyos) akkor lassabban adom le?
2011. okt. 23. 20:59
 6/16 A kérdező kommentje:
tényleg, amúgy az nem baj, ha egy zsömlét eszek fél szelet kenyér helyett? tudom, hogy több, de nem vészes? csak mert iskolába inkább azt szoktam vinni.
2011. okt. 23. 21:01
 7/16 anonim ***** válasza:

hmm..

minél "kövérebb" valaki, annál több víz is van megkötve a szervezetében, ennyivel pedig gyorsabban is fog fogyni eleinte. miután már zsír megy le, az étrendtől függően ez a heti 0,5-1kg szokott lenni (vagy koplalóknak több, de az nem is zsír..).

ha lassul a fogyás, az azért van mert energiatakarékosabb lesz a szervezet, már kisebb tömeghez kevesebbet is elég enni, illetve van a "makacs zsír" de ez már 10% alatti testzsírnál lenne érdekes.

2011. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez masszív koplalás, de ne zavarjon.


Két tányérnyi ízesített víz, alma, meg fél sz. pirítós. Király vagy, ha így folytatod, a padlón kötsz ki.

2011. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

... jah.. :/

múltkor még tésztáztál kedves Aya, ebédnél arra még visszatérhetnél. mert az üres tészta is legalább energiát ad.

2011. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

azért ha nagyon kileszek tőle akkor eszek egy kicsivel többet. eddig semmi bajom.


áh azért a tésztára nem térek vissza mert az tényleg nagyon hízlal :/

2011. okt. 24. 06:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!