Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tíz, vagy annál több kilót...

Tíz, vagy annál több kilót lefogyott emberek! Hogyan csináltátok? Leírnátok légyszives?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne lelkileg, hogyan csináltátok, mi motivált?

Velem folyamatosan az van, hogy este tele hassal mindig eldöntöm, hogy jó holnap diétázok, meg nem eszem annyit, de érdekes módon reggel, amikor ott van a finom sóska, pörkölt, vagy akár megkívánok egy szendvicset, akkor már egyből elfelejtem a tegnapi fogadalmat :D persze estére megint tele vagyok, és mérges magamra. .:D

Mennyi idő volt ez a holt pont, amikor nehéz volt megállni az evést?

Illetve milyen módszerrel fogytatok le?

17/L 80kg (amit 1 év alatt sikerült felszednem sajnos, persze tudom a 70kg is kicsit sok még)


2010. szept. 11. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia én a gimiben iszonyúan meghíztam. Tespedtem, zabáltam, még tesiből is fel voltam mentve, szóval teljes tunyaság :)

Aztán érettségi után nyáron elmentem egy lángossütő büfébe dolgozni egy strandra. Mondanom sem kell, álló munka, egész nap masszív 45 fok, a sütő közelében még több. Nem viccelek, az első átmelózott dögletes hétvége után már éreztem, hogy kicsit lötyög a gatyám! Ezután már elkezdtem figyelni az étkezésemre, este csak salátát husival, napközben ettem nindent normálisan, de kevesebbet, mint azelőtt. A nyár végére lement egy tizes! Addigra az étkezési szokásaim megváltoztak, lement még 5 egy fél év alatt, és ezt klasszul tartottam is egészen mostanáig :)

De most itthon vagyok a kislányommal, semmi mozgás, csak tespedés... A súlyomat egyébként úgy tartottam meg hogy beiktattam heti két táncórát és hat után nem ettem semmit.

Most megint elkezdtem: heti két torna DVDre és nem evés este. Kezd alakulni a dolog :)

Szóval azt tanácsolom neked hogy iktass be plusz mozgást, egyél picit kevesebbet, és este már ne. Szép lassan le fog menni az a tizes :)

27/N

2010. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
2010. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez még egy egész tartható dolog, szerintem menni fog:))

Köszi!

És napközben mit ettél?

Tehát rendesen megettél, mondjuk egy szendvicset reggelire, mondjuk kakaóval, ebédre rendesen valami főtt kaját, ami volt otthon, csak egy picit, kevesebb adagot, vacsira pedig hatkor a saláta hússal?

Ez így jó lesz? Meg persze majd lejárok futni néha, vagy ha nincs kedvem, bicajozok egyet.

2010. szept. 11. 20:46
 4/11 anonim válasza:
én is 17 voltam akkor amikor eldöntöttem,hogy fogyni akarok. Akkor voltam 65 kg és 10töl én is megszabadultam volna.Nagy akaraterő,napi 2szer 30 perc torna,és diéta. Az elsö honapban szinte semmit sem fogytam,de nem adtam fel és folytattam tovább.Észre se vettem ugy pörögtek lefele a kilók alig 3 ho alatt,és még többet mint akartam leadtam.50 kilós lettem.Most 21 évesen és 53 kilosan még mindig azt mondom,hogy csak erös akarat és kitartás kell azoknak akik fogyni kivánnak.Hiszen te irányitod a tested:)sok sikert:)
2010. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Te vagy a 20 kilót lefogyott kérdés feltevő?
2010. szept. 11. 20:50
 6/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:41


Neki írtam.

2010. szept. 11. 20:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia első vagyok.

Igen, úgy ahogy írod: mindent ettem, csak kevesebbet. Pl. két vaskos szelet helyett csak két vékony kenyeret kakóval. Ebédre pörit galuskával, de nem repetáztam, ahogy szoktam. És nem ettem magam degeszre. Este pedig valami könnyűt :)

És mozogj! Az nagyon fontos!

2010. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem kidobott a barátom. Két hét alatt nyolc kilót fogytam, aztán lassabban, de lement még néhány. De nem valami egészséges ez a megoldás :D
2010. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Részvétem:( :D
2010. szept. 11. 23:57
 10/11 anonim ***** válasza:

10 kiloval könnyebb vagyok május-június óta

eldöntöttem igen muszáj lefogyni nagyon fiatal vagyok még (18/l) nem szabad magam tönkretenni, és ezt a sok műkaját zabálni, mert beteg leszek, pedig előttem az élet, még csak most kezdődik, nem szabad tönkremenni, és betegségeket elkapni egy rossz életmód miatt

szóval egyik napról a másikra úgy kezdődött, hogy rosszul lettem egy nagy mekis bezabálás utána (sajtburger, kóla, fagyi, hamburger stb) baártaimmal volta, aztán hazajöttem egyedül voltam itthon és nagyon begörcsölt a gyomrom, szédültem, megpróbáltam lefekdüni még rosszabb volt, összeestem és ott feküdtem a földön összekuporodva alig bírtam megmozdulni, majd kb pár perc múlva kihánytam mindent

nos én ennek tdutam be mindnet, és elhatároztam h nem most volt itt elég, ennek vége

másnap reggel felkeltm lementem a boltba venni barnakenyeret zöldésget gyümölcsöt

szóval a reggelim úgy nézett ki h mindennap 2 szelet tkiőrlésű kenyér, hozzá vmi felvágott (általába sonka) vagy mozzerella sajtot szoktam enni+sok zöldség, és egy pohár tej

uzsi, tízórai: gyümölcs, joghurt (van amikro gyümölcsjoghurt ha nagyon édesre vágyok)

ebéd: ami itthon van csak kevesebb, de általában próbálom úgy kihozni h vmi főzelék legyen, ha tészta van akkor azt nem szoktam enni

vacsora: zöldség, pufirizs, salátatál, husok, halak, tojás, néha joghurt

sütit néha nem bírom hanyagolni, de csoki, chips azt mindig, sose eszek már,

ha nagoyn éhes lennék, kekszek )háztartási, korpovit) pufirizs, de ennyi

mozgás, hát mostmár egyre kevesebb mivel suli van de 1 óra utazás szóval séta, +ott is szoktam mozogni, mert ha gyakorlat van akkor egész nap mozgás van, akkor mindent kell csinálni, itthon szoktam szobabicikli

més szeretnék fogyni, de az előző étrendhez már sose szeretnék visszatérni, így jobban érzem magam

2010. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!