Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csináltátok? Szülés után...

Hogy csináltátok? Szülés után egy évvel vagyok és még mindig a terhes súlyomat tartom.

Figyelt kérdés
Egy éve szültem meg a második gyermekem és a hasam még mindig akkora, mintha az utolsó hónapban lennék. Már csak napi egyszer szoptatok, tehát szeretnék valami diéta/torna kombinációt. A terhesség alatt 25 kilót híztam. Szülés után egy hónap alatt lement rólam 10 kiló, de ahogy tovább szoptattam vissza is jött. Most tényleg úgy nézek ki, mint terhesen. Mit csináljak, hogy ez a lufihas megszűnjön? Császároztak egyébként, tehát a felülésekkel kis gondom van. Valaki adjon tanácsot, mert már nem bírok tükörbe se nézni.
2011. jún. 15. 12:42
 1/1 bix ***** válasza:
szobabiciklit kellene nézni... amíg az orvos azt nem mondja hogy diétázhatsz (gondolom a szoptatás ideje alatt ez nem lenne túl jó) addig szobában tekerés marad. ha már nem szoptatsz akkor le kéne állni minden durva szénhidráttal, és inkább a zöldségeket, natúr húsokat, gyümölcsöt preferálni
2011. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!