Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki adna választ erre nekem?

Ki adna választ erre nekem?

Figyelt kérdés

Ha keveset eszem, kerülöm a cukros ,lisztes ételeket és nem eszem 6 után, továbbá heti 3 alkalomal futok 30 percet, és heti 2 alkalommal dvd tornázok 1 órát, akkor leadhatok 10 kilót?


Tuti menni fog így, ha kitartok, mert én már véreztem el amiatt, hogy nem indult be a fogyás.


Igazából 73 kg vagyok, 55 lenne a cél, de már a 10 is remek lenne.


Menyi idő szerintetek ezzel a módszerrel kitartva?


2010. szept. 12. 04:50
 1/4 A kérdező kommentje:

És még 1 dolog:

Régen sportoltam, mégis löttyedt volt a testem, a fenekem leginkább.


Most hogyan érhetem el, hogy feszes és vékony combom legyen szép popsival, ne pedig csupa háj 50 kilósan is?

2010. szept. 12. 04:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell keveset enni,csak szénhidrátból kell kevesebbet.

Diéta alatt a cél az anyagcsere gyorsítása,tehát ha este 6tól,reggel 8ig koplalsz,akkor lassítod.Ezt a butaságot felejtsd el!Egyél-igyál fehérjét lefekvés előtt 1-2 órával.

A ch-t meg fokozatosan csökkentsd le napi 1g/tskg-ra,fehérjét meg egyél 3 óránként.

Ettől potyogni fognak a kilók,a testzsír csökkenni fog és még koplalás sincs benne.

A torna helyett meg spinningelni menj inkább,több kalóriát éget.

2010. szept. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

A feszes popóhoz,combokhoz egy héten 2x ez kell!

http://www.youtube.com/watch?v=oTPEIHPFNQI&p=B4A854EB853C02C..

2010. szept. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reggel ehgyomorra: 2- dl. s.repale + zeller /3/4 s.repa,

1/4 zeller/ 1 ora mulva ehetsz, pl. sajtot, fott tojast, zoldsegeket.

ebed elott 1/2 oraval 1 pohar zoldsegle: paradicsom, vagy vegyesen, 1-2 dl.

Ebedre: zodseg leves, pl. mint borso leves, de En vegyes zoldsegbol keszitettem es csirkeaprolekkal, igy mar nem ettem masodik menut, mivel ez kiados!

du. tea, haztartasi keksz, vagy banan.

vacsora: ne legyen nehez etel, valami konnyut talalj, es nem kell felni, mert a reggeli zoldsegle meregtelenit, tehat ne maradj ehesen, probalj este 8-ig vacsorazni.


En reggel futottam, es delutan erobikoztam, de hetente 1-2er masziroztam magam, mandula vagy jojoba olajjal, de most mar lehet kesz massz.olajat is kapni.


A zoldsegek azert nagyon jok, mert atmossak a szervezetedet es vitaminnal, energiaval is ellatjak, de

ha szereted a teat, akkor igyal gyogyteakat, mert azok is segitenek. A mezeizsurlo teanak es a csalannak is van tisztito hatasa is, de vizhajto hatasa is, igy ezeket is erdemes fogyasztani.

En neha a levesek melle, mint koret ettem palacsintat, mivel ebben keves a liszt, de az edesseget ugyis kivanjuk, s ezt igy tudod potolni.

En meg du. neha zoldseglevet ittam: 2-3 paradicsom, 1 zoldpaprika, es ebbe tettem 1 ev.kanal szoja lisztet, 1 ev.k. olivat.

a szoja babot daraltam le. Ez az ital is energiat ad, s nem erzed, hogy ehes vagy.

Tehat igy En 20 kg-ot par honap alatt leadtam, s azota sem hiztam vissza, mivel megmaradt ez az etkezesi szokasom, annyi kulonbseggel, hogy ma mar mindent megeszem ebedre, de a zoldsegleveket fogyasztom, s foleg ehgyomorra, a gyogyteakat is szoktam, ugyhogy igy tartom az alakomat, mar 18 eve.

Viszont ezzel a modszerrel feszes lesz a borod, es a kotoszovetednek is nagyon jot tesz, mivel a repaban sok az A vitamint, a paradicsomban az E vitamin.

Sokan azt mondjak, hogy koltseges, de szerintem meg igy is

olcsobb, mint a fitness es a masszas stb. de ez hatasosabb.

Probald meg, nagyon egyszeru es tartos a hatasa!

2010. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!