Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma sokat eszek? (lent a többi)

Ma sokat eszek? (lent a többi)

Figyelt kérdés
ha ma eszek 2 marék cookie crispet kis tejjel és olyan dél 1 óra körül kis rizst céklával, így jó egész napra?Muszáj ennem rizst....
2010. szept. 12. 08:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Te annyira hülye vagy, de annyira
2010. szept. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
na mennyire? -.-
2010. szept. 12. 08:50
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
kvára! nekem csak a reggelim lesz ennyi! (és nem vok zsírdisznó mielőtt ezzel jönnél, sőt alkatom is hízékony..) mégis jó alakom van :P koplalás = debilség, visszahízás, értelmetlen lelkiismeretfurdalás a kaja miatt. sportolni kéne és akkor nem kínlódna a szervezeted! gyökér..
2010. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Túlságosan, hogy ezt irásban kilehessen fejezni


Miért nem kérded meg a cérnaszál barátnőidet, hogy sokat ettél-e, ők biztos tudják, hiszen ők sem esznek naponta 500 kcal-nál többet....

2010. szept. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

mert a cérnaszál bnőim, nem esznek semmmi!

és szerintük biztos sok lenne!

ezért kérdeztem meg olyanokat, akik "esznek"

2010. szept. 12. 09:15
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,te kérdező lány, annyira távol állsz a normális gondolkodástól,hogy felesleges volna bármit is mondani neked, de azért megpróbálom,másodjára viszont nem fogok válaszolni,ha ez most nem lesz hatásos:


Ami a te bnőidnek sok az nekünk irtó kevés. Ami a te bnőidnek tökéletes alak (vagyis piszkafa test),az nekünk betegesnek és undoritónak tűnik. Látod a különbséget ?

Innentől kezdve már csakis a te döntésed,hogy kinek akarsz hinni és én a bnőidre szavazok,mert biztos nem lennél hajlandó ellentmondani nekik vagy normálisan étkezni és sportolni ahelyett, hogy a plázákat járnátok, meg élveznétek a kilógó bordáitokat, de szerencsére nem vagyok a helyzetedben. Szóval a döntés a tiéd, de egyben biztos lehetsz: ezt, amit most csinálsz, sok év múlva megfogod bánni. NAGYON megfogod bánni.


És ezt nem egy 30 éves nő mondja, hanem egy 16/L (nem mintha pár évvel ezelőtt átéltem volna amit te most, de van eszem és használom és nem várom,hogy belelépjek a gödörbe, inkább kikerülöm, ha érted a hasonlatot )

2010. szept. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Én is két marék gabonapelyhet ettem reggelire,de én nem eszek már semmit ma.Úgyhogy szerintem rohadt sok.

Mondjuk azért okosabb lenne ha 3óránként ennél valamit de hát...aki hülye...

Amúgy...ne hagyd hogy a barátnőid irányítsanak.

Ne akarj rájuk hasonlítani.Valószínűleg betegek.Vagy ilyen az alkatuk,hogy nem híznak...de nemtudod mennyit esznek.

Én barátnőm ott rontotta el,hogy engem utánzott.Nem tudta,hogy étkezési zavaros vagyok.Mindig csak azt látta,hogy én milyen vékony vagyok,és hogy elvagyok a suliban 2db kekszel.Végülis elkezdte ő is ezt.Én kórházba kerültem,ő meg szerencsére észhez tért.Neked viszont jó lenne még most észhez térni.

2010. szept. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy az első kétmondat irónikus,ha nem jött volna le.
2010. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Na mi lett a kérdezővel?
2010. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Miért kell valakit egyszerre lehülyézni? Aki noprmális hangnemben szól hozzám, ahhoz én is úgy viszonyulok.

A válaszom a kérdésre: többet kell enned! A lényeg, hogy keveset egyél többször, reggelire a legtöbbet. Sok gyümölcsöt, zöldséget, egészséges dolgokat. Olvass el valamilyen hasznos könyvet az egészséges életmódról és mozogj minden nap valamit vagy legalább kétnaponta!

A koplalással csak tönkreteszed magad és megbetegszel!

2010. szept. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!