Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok egyre többet,...

Miért hízok egyre többet, sokat eszek?

Figyelt kérdés

Fél év alatt kb 15kg-t híztam...

Szinte mindig ugyan azt eszem.

Reggel 5kor kelek és fél8kor eszem egy szendvicset mikor beérek a suliba, aztán később eszek még egyet. Ebédelek 3óra körül, mert akkor érek haza. Általában csak másodikat eszem.Este 6-7óra körül már csak egy joghurtot, rudit vagy valamilyen gyümölcsöt eszek. Mit rontok el??? És hogyan tudnék fogyni, mert ez már rég nem csak a kinézetről szól, hanem az egészségemről is. 17L (165cm 98kg)


2011. okt. 29. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha világéletedben így ettél akkor érdemes pajzsmirigyed megnézetni, én 14 évesen kezdtem el észrevenni hogy ugyanolyan evéssel (egészséges evéssel!) is hízok és kiderült hogy alulműködik. Gyógyszerel és diétával visszaálltam a normál súlyomra de nagyon kell figyelnem mit eszem. Mondjuk azért nem eszel valami sokat lehet egy egy nap mikor nem suliba vagy hanem hétvége van akkor többet eszel és mivel hétköznap nem eszel annyit a felesleg rád megy.
2011. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp fordulj orvoshoz! Ez nem a "felszaladt néhány kiló" esete.
2011. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Azért hízol, mert nem eszel rendesen. Amit ide leírtál, az egy fejlődő szervezetnek édeskevés. A szervezet ha nem kap megfelelő mennyiségű tápanyagot, elkezd rohamosan raktározni, ami zsír formájában történik. Ergo, ha nem eszel, ugyanolyan maradsz mint eddig, esetleg pár kilót ledobsz, de az izmaid elzsírosodnak. Egyél többet, és mozogj minden nap. Fogyassz sok folyadékot is, és egyél leveseket is.
2011. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
minden szuper életmód tanács előtt én is orvossal konzultációt ajánlok.
2011. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

orvos.

utolsó előtti: lehet, hogy sza.rul eszik, de ha világ életében így táplálkozott, akkor nem ez az oka.

2011. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm szépen a válaszokat!

Másodszor, igen már kb 5éve így eszem.


Milyen orvoshoz menjek? Mert a háziorvosom semmit nem ér...

2011. okt. 29. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig hozzá kellene menni hogy beutaljon valahová... mondjuk endokrinológiára, de papír kell róla.
2011. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!