Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le? H. e. l. p!

Hogy fogyjak le? H. e. l. p!

Figyelt kérdés

Szóval az elmúlt két napban elég sokat ettem. (mert buliztam, és nem akartam éhgyomorra alkoholt inni) Szóval tegnap : 2 szelet pizza, úgy 5 étcsokis fahéjas sütemény, egy adag saláta. (paradicsom, uborka, hagyma, olajbogyó, sajt) Ma : Reggel 2 adag saláta, egy szelet tökmagos kenyér rajta egy szelet sonka, egy tányér húsleves, 2 db főtt répa, 1 főtt krumpli, és 1 francia krémes. Jövő hét szombaton esküvőre megyek, hogyan fogyjak addig legalább 2 kilót? Segítsetek!


19L


2010. szept. 12. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetetlent akarsz.
2010. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Másnak is sikerült, nekem miért ne menne?
2010. szept. 12. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:
lébőjtkúra. a bőröd is szebb lesz tőle, de csak az esküvőre, max még pár napig. utána vissza fog jönni amit leadtál.
2010. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, az egészség rovására bárkinek sikerülhet...
2010. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vak Bottyán ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt nem lehet zsírt leadni, SENKINEK sem. Max a tested víztartalmából tudsz veszíteni a szénhidrátbeviteled drasztikus csökkentésével. De ettől a hurkák nem lesznek kisebbek, csak a súlyod. Én ha 400g szénhidrátról lemegyek olyan 30-50g-ra, kb. 2-3 kilót esik a súlyom, de ez semmit sem jelent. Ja és 2 nap alatt nincs jelentős zsírlerakódás sem. A pizza, süti, meg egyebek rengeteg szénhidrátot tartalmaznak, ezek miatt jobban vissza lett tartva a szervezetedben a víz, ettől nőhetett meg a súlyod, ha nőtt egyáltalán. 2 nap alatt nemfognak kilogrammok lerakódni zsírból, szóval nem kell aggódni.
2010. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha a nasit kivennéd akkor sztem jó lenne

am nem hinném hogy ost az a 2 kilo döntően ennyit számítana

amúgy pár napig csak gyümölcs és zöldségek, de a zöldségek a többségben, zöldésglevek, vmi tisztító tea és megy

vagy nem iszol annyit hanem max 1 litert és kész, ezt főleg az utolsó napokban úgy utolsó 2-3 nap

vagy vannak ezek a léböjtkúrák, próbáld ki azt és menni fog

2010. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!