Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le végre? Már...

Hogyan fogyjak le végre? Már elgem van!

Figyelt kérdés
Senki se tud értelmes választ adni a kérdésemre..csak annyit kapok,hogy sport és kevsebbet egyek.. Na de hányszor sportoljak? Mit egyek? Hogyan illesszem bele az életembe? Mi lesz,ha lefogytam? blabla..?
2011. nov. 1. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ,meg neked nem is érdemes tanácsot/tanácsokat adni,teljesen fölösleges.
2011. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fojtatom. blablablablablablablablablablabla...te sem adsz értelmes választ. mennyiről szeretnél menyire fogyni?nemet és életkort is légszi. sürgős vagy ráér? na nézzük:sport: a futás az inkább fogyaszt ha ráér akkor napi 10-15 perc talán félóra ha nem akkor amennyit tudsz néhány óra, gyúrás(súlyzó,stb) az nem fogyaszt sokkal inkább izmosít(fogyaszt az is de nem olyan jól) ha kell még valami írj. evés: ha kaptál olyan választ hogy ne egyél azt NE fogadd meg(ha lefogysz 5 kilót ezzel visszajön 10) zöldség ami jó...öhhöm... ha lány vagy akkor az jó ha fiú az nekem nem(jó) : D kb ennyi ha kell még valami ezzel kapcsolatban(az összes) akkor írj
2011. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kérdés mennyit akarsz lefogyni.


ami biztos, hogy napi 5x egyél. itt jön kérdésbe hogy mennyi kiló vagy.


sport ha lehet napi 3 óra. na de erre csak annak van ideje aki a testéböl él, mint egy modell vagy szinész, vagy énkes.

de heti 3x nem lenne rossz.


az életedbe csak is akkor tudod beilleszteni ha a családod is így étkezik.

2011. nov. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A súlyom a legkisebb..volt egy lány ugyanakkora méretekkel( mellbőség,derék..) és ugyanakkora magasággal,de 5kg-mal kevsebb volt.. nem tudom mennyire akarok lefogyni úgyhog azért jól nézzek ki. Kb. 6-7kg-ot..61ről kb. 55re de most kitudja,hogy néznék így ki? Ráadásul eddig össze-vissza ettem 5x evés nekem hirtelen sok:S Mostanában nem hízok..156,5 cm vagyok
2011. nov. 1. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!