Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát javasolnátok...

Milyen diétát javasolnátok étkezési zavarosoknak?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, sok sok éve a bulimiaval és az anorexiaval is meggyűlik a bajom. Az agyammal felfogom, hogy ez rövid- és hosszútávon is káros, de nem tudok változtatni. Az edzés sem segít, bárhányszor edzek, csak mégmotíváltabb vagyok arra, hogy ne egyek, illetve ne maradjon bennem. Esetleg tudnátok olyan diétát javasolni, ami leköti a figyelmem és fenntarthatóbb? Kérlek csak olyan válaszoljon, aki tényleg ért az étkezési zavarokhoz.

#anorexia #diéta #étkezés #életmódváltozás
2022. márc. 1. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Neked nem diéta kell, hanem orvos.
2022. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Nem túl hihető, hogy ez a problémád van. Mert ha nem eszel, akkor energiád sincs, hogy a búbánatba tudnál már edzeni?
2022. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ketogén
2022. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyél egészségesen de változatosan. Az egészséges ételektől nem lehet bajod, az agyad is jobban befogadja. De legyen meg a szükséges mennyiség

Nekem ez segitett

2022. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is pszichológust vagy pszichiátert keressél fel.


A 2-est meg lepontontoztam, mert marhaságot írt, nekem is voltak/vannak evésproblémáim, az emberi szervezet sokat kibír.

2022. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
De minek akarnál enni egyáltalán, ha úgyis kihányod?? Minek pazarolni? Könnyű anyádék pénzét pocsékolni, nem te keresed.
2022. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs, de ha alapból kicsi a testsúlyod, akkor az edzés miatt miért leszel motiváltabb arra hogy nem eszel? Pont hogy meghozza az étvágyat. Neked nem orvos kell hanem pszichológus és dietetikus.
2022. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egykori ed-sként írom, hogy amíg nem gyógyultál meg teljesen! ne mozogj, és ne diétázz.


Semmit, menj el orvoshoz, és majd, amikor minden ed-s gondolatod elmúlt (ez lehet egyév - mint nálam -, vagy 3-4 is akár), utána elkezdhetsz sportolni, mert akor már nem a betegséged motivál.

2022. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, találtam egy szupi pszichológust:)
2022. máj. 19. 19:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Lol, csak anyadek penzet pazarlod megint.
2022. máj. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!