Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mai étrendem (és sport)...

A mai étrendem (és sport) szerintetek jó volt?

Figyelt kérdés

Reggelire megettem egy 250g-os sovány túró felét(kb 150 kcal szerintem , bár nem tudom mert nincs ráírva :() , hozzá 2 paradicsomot,és 1 szelet csirkemell sonkát.

Tízórai: 1 kávé (cukor és tej nélkül)

Ebéd: 150 g párolt zöldség (brokkoli és karfiol) 4 db mini mozarellával és mellé még 1 kávé

Vacsira (17:30 kor) megeszem a túró másik felét 1 cb abonettel és paradicsommal és zöldtea.

aerobikozok másfél órát vacsi után. Ez így jó lesz ? Van benne minden fehérje, sok zöldség,és kevés szénhidrát.16/L aki fogyni szeretne.


2010. szept. 12. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyon kevés és szinte 0 szénhidrát, pedig az is kéne ...valami jó minőségű reggelire, tk kenyér vagy zabpehely, cukrozatlan müzli...
2010. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
100 g sovány túróban lehetséges h csak 78 kcal van? (kcal táblázatban néztem)
2010. szept. 12. 15:36
 3/7 Harrr ***** válasza:

Vacsira a túró kiváló, reggelire nem a legjobb, ébredéskor valami kicsit gyorsabb fehérje kéne. És a szénhidrát tényleg kevés. Tk dolgokból lehetne benne több. Az 1 szelet csirkemellsonka maximum az ízéért jó, tápanyagtartalma 1 szeletnek egyenlő a nullával. Ehetnél többet belőle szerintem.


A sport oké.

2010. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

ez már koplalás!

a kávét meg sztem felejtsd el 16 évesen... én nagyon megszívtam, kb 13-14 éves korom óta iszom kávét (nem feketét) és a melleim leálltak a növekedésben

a sporhoz pedig gratulálok... nekem nincs annyi energiám hogy olyan sokat tornázzak, pedig én is szeretnék fogyni... :S ;) egy picit még változtass az étrenden és szuper lesz

16/l

2010. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Másfél óra aerobikkal normál kajálás mellett is fogynál.
2010. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak nem mindegy, milyen és mennyi fehérje és zöldség van benne, mert ez iszonyú kevés. Miért nem eszel húst? Csirke, hal. Muszáj! Párolt zöldséget meg ne méregess, egyél annyit, hogy ne éhezz. A napi túrófogyasztás meg baromság, egyél helyette húst. A nyers zöldség kevés, a kávé meg sok egy 16 évesnek.

Felhívnám a figyelmedet, hogy ebben a korban egy rossz fogyókúra (már pedig ez az!!!) végleges meddőséget okozhat.

2010. szept. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat , jöhetnek még tippek , amúgy nem minden nap túrót eszem .Ma pl : Reggeli: 1 db lágy tojás.Ebéd: párolt brokkoli. Vacsora: gyümölcssaláta
2010. szept. 13. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!