Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol szoktátok megmérni magatokat?

Hol szoktátok megmérni magatokat?

Figyelt kérdés
Megmértem magam parkettán es járólapon is, mindketto helyen teljesen stabil es nem dölöngél, de van 3kg eltérés ami eseteben teljesen bosszantó és a járólapon irreálisan sok. Lehetséges hogy a parkettás a valós súlyom?

2022. márc. 3. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

A tényleges testsúlyod fogyás esetén teljesen lényegtelen. Az egyetlen dolog ami számít az testsúlyodban mérhető különbség ahogy haladsz a


Vagyis tedd le a mérleget egy adott helyre a lakásodon belül oda ahol neked a legszimpatikusabb és onnantól konzisztensen csak ott mérd magad.

2022. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tényleges testsúlyod fogyás esetén teljesen lényegtelen. Az egyetlen dolog ami számít az testsúlyodban mérhető különbség ahogy haladsz a diétával *
2022. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. márc. 3. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel tényleg ne foglalkozz. Nekünk pl. két mérlegünk van, mindkettő digitális, és az egyik 2-3 kg-val többet mér. Kitudja melyik a jó, a lényeg, hogy folyton ugyanott, ugyanazzal a mérleggel mérd magad, és a haladást így is látni fogod. Meg centikben is mérd le magadat. De amúgy a kérdésre válaszolva, én járólapon szoktam mérni.
2022. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha nem pontos a digitális mérleged, patikákban sok helyen van lehetőség megméretni magad.
2022. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. márc. 3. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Digitális mérlegen, járólapon a fürdőszobában. És időnként mérőszalaggal is.
2022. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!