Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos fogyókúra ez?

Mennyire hatásos fogyókúra ez?

Figyelt kérdés

Úgy akarok fogyni, hogy közben nem koplalok, de zsírt sem viszek be sokat. Le tudok fogyni az alábbi étrendel?


Napi 3-400g galuska: Liszt+víz 3-4g zsír és 1-1300kcal 3-40g fehérje + zöldségek, gyümölcs 3-400g.


Több kérdésem is lenne!


A kérdésem hogy napi 4-5g zsírtől fogyásnak eredhetek napi 1400-2000kcal mellett, amibe benne van a zöldség, gyümölcs kcal is?

A zöldség, gyümölcs-ben levegő cukor mennyire hízlal?

Milyen zöldség, gyümölcs lenne a jó hogy ne hízzak?


Azért a galuska, mert önmagában is nagyon finom, kevés a zsír benne, sok a fehérje és a szénhidrát is megfelelő. Tojás nélkül csinálom.

Most 73kg vagyok és 68-ra akarok fogyni.


2022. márc. 13. 03:53
 1/9 anonim ***** válasza:
300 g galuska helyett rengeteg fehérjében gazdag ételt megehetsz (tojás, sovány túró, hal, csirkemell), aminek több hasznát veszi a szervezeted, és az is finom. Emellett teljes kiőrlésű gabonából kenyeret, barna rizst... és sok zöldséget, burgonyát ne sokat. Gyümölcsöt módjával.
2022. márc. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Naponta megeszek kb. 20 gr zsírt, (olívaolaj, lenmagolaj). Január 26 óta lefogytam 7 kg-t a fenti étrendet követve.
2022. márc. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Igen, de sokkal több is a zsír bennünk.

2. Ez biztató!


De most akkor csak a cukor és a zsír hízlal?

2022. márc. 13. 08:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl sokat eszel belőle, akkor minden hizlal.
2022. márc. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A a cukor tápanyagértéke: zsír - 0%, fehérje - 0%. szénhidrát 99,9%. Azt jelenti tiszta szénhidrát. Ezért hizlal. Viszont a szervezetnek szénhidrátra is szüksége van, mert az biztosítja a megfelelő vércukor szintet. A zsírban több a kalória igaz, de azt sem szabad kidobni az étrendből (persze ne margarint együnk és ha lehet ne napraforgóolajat). Tanácsolom, olvass utána a netten. Ami a fogyásomat illeti - két nagy étkezést és egy kisebbet iktattam be, napi 1500-1700 kalóriával. Igaz nagyon sokról idnultam (101kg.), és akkor könnyebben megy a fogyás. Szerintem hatásosabb kevesebb nagyobb mind sok kis étkezés. Ha van kedved, olvass utána az időszakos böjtnek.

[link]

2022. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
... és még valami. Nem a zsírtól híztam meg, hanem a szénhidráttól, mivel semmi húsfélét a halon kivül nem ettem több mint 15 éve. Viszont kenyeret (fehéret), tésztafélét sokat. (első vagyok)
2022. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Galuska dieta? Sok benne a tapanyag 😅 Keves a zsir meg a feherje is. Szrul fogsz kinezni meg egeszsegtelen is.
2022. márc. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a hormonháztartás működéséhez, és a zsírban oldódó vitaminok felszívódásához kell zsír? És nem napi 4-5 gramm. Borzasztó egészségtelen és egyoldalú lenne így az étrended.
2022. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A többletkalória hízlal, nem a cukor meg a zsír.
2022. márc. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!