Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a belső combom...

Hogyan lehetne a belső combom vékonyabb?

Figyelt kérdés

Aki ért hozzá, hogyan lehetne felül a belső combom vékonyabb edzéssel? Kinézetre se valami szép hogy összeér felül, de a problémám inkább az hogy amikor sétálok és összér nagyon zavar és fáj ahogy kidörzsöli. Előre is nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat!


16L (lovagolok heti 5-ször versenyszerűen)



2022. márc. 24. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nah ez engem is érdekel!
2022. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

A hivatásos influenszerek photoshopot használnak.


A "fáj ahogy kidörzsöli"-t azért nem hiszem el, mert az enyém is összeér, de csak akkor dörzsöli ki, ha nem megfelelő anyagú sortot vagy nadrágot vettem fel.

Igaz, én nem akarok trendi lenni, en csak saját magamnak akarok megfelelni.

Amúgy én is lovagoltam, heti 7x, időnként versenyen is indultunk, amíg a fiaim még nem születtek. De nekünk jó, ha 2-3 hetente egyszer volt versenyünk. Melyik lovas sportágban versenyzel, ahol heti 5x van verseny? 🙂

2022. márc. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális a súlyod semmi, a combrés genetika kérdése. A csontszerkezeted és az alkatod nem tudod megváltoztatni.
2022. márc. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Megfelelő étrend + mozgás.
2022. márc. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
2-es: a kérdezö lehet, hogy pl szoknyában sétál, és föleg nyáron, melegben nem vesz fel harisnyát!
2022. márc. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
"2 A kérdező heti 5 edzésen vesz részt, és versenyszerűen sportol, nem heti 5-ször versenyez. :)
2022. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Edzéssel sehogy. Diétával lehet. De az hogy honnan fogysz az genetika kérdése . De igaza van a hármasnak. Az, hogy összeér e a combod, az anatómiai adottság . Nekem akkor is összeért, amikor majdnem anorexiasan sovány voltam.
2022. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

5

Én sem hordok nyáron nadrágot. De szoknyában és harisnya nélkül sem dörzsöli ki a combom a másik combomat, pedig konkrétan x lábam is van van egy kicsit.

Kérdező, befizethetsz egy plasztikai műtétre (majdnem egy lakás ára), vagy befizethetsz egy hisztikezelő terápiára. A genetikai adottságaidat ugyanis nem tudod megváltoztatni.

2022. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is múlthéten dörzsölődött ki baromi rondán, pedig volt is rajtam nejlon harisnya. Igazából akkor tudod csökkenteni a combod, ha általánosságban lefogysz, és nyilván akkor onnan is. De lehet,hogy még úgy is kidörzsölődik, mert genetikailag olyan vagy. Próbáld ki, hogy jobb minőségű harisnyát veszel, vagy nyáron is ilyen testhez álló kisnadrágot a szoknya alá. Ha nagy meleg van, akkor meg előtte hintőporozd.
2022. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!