Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék kb 7kg-t fogyni...

Hogy tudnék kb 7kg-t fogyni eredményesen? és emnnyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Középsulis vok(9.es)és fél 5 re érek haza.Szóval nem mindig van időm tornázni.Mit egyek illetve mit ne,hogy fogyjak?Minden honnan szeretnék úgy összesen.Suliba hetente 2x van etsi ami elég intenzív(nagyon is).Az mellett mit csináljak,hogy fogyjak?S.O.S
2010. szept. 14. 19:38
 1/2 anonim válasza:
en 11 eves vagyok es ket het alatt fogytam 7 kg-t es en nem is akartam fogyokurazni mondjuk ram fert en csak egyszeruen nem voltam ehes es nem ettem sokat edesseget se nagyon sokat egyszeruen nem kivantam es mindig gyumolcs ehetnekem volt nem tudom hogy miert.szerintem te is egyel kevesebbet mozogj tobbett es ne egyel sok edesseget vagy jarj edzesre ,tancolni(en tancolni jarok).
2010. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
számolgasd a kalóriákat. A neten találsz olyan kalkulátorokat, ami megadja neked, hogy mennyi kalóriára van szükséged egy nap ahhoz, hogy tartsd a súlyod, foggy illetve hízz. Azt is megadhatod, hogy mennyit szeretnél fogyni egy hét alatt, és akkor úgy fogja neked kiszámolni. Igyekezz minél több zöldséget, gyümölcsöt enni, pl. tízóraira, uzsonnára megeszel egy almát, vagy egy körtét vagy egy kis fürt szőlőt...blablablabla
2010. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!