Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belefér a fogyókúrába az...

Belefér a fogyókúrába az extrudált kenyér?

Figyelt kérdés
Reggelente szoktam kenyér helyett 3, max. 4 abonett kenyeret enni,ez még belefér? Csak mert olvastam valahol, hogy az extrudált kenyerek gátolják a fogyást.
2022. ápr. 3. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha belefér a keretbe, nincs gond. Nem szokták ajánlani, mert gyorsan felszívódó CH, kevés ideig tart jóllakottan, ellentétben mondjuk egy zabpehellyel.
2022. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Bármi belefér a fogyókúrába (extrudált kenyér, töményszesz, csokoládé, cukor, kóla) kivéve egy dolog: ha többet viszel be mint amennyit elégetsz.
2022. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
1-es, igen, ez így van, csak a zabpehelyből nehéz szendvicset csinálni.
2022. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
3: én pl tojásba teszem, kisütöm palacsinta/omlett formájúra és megtöltöm sonkával meg zöldségekkel. Zablisztből még jobb, de pehellyel is működik. Nem mondom hogy szendvics, de ha feltekeri dürüm formára és bealufóliázza az ember, akkor szállítható.
2022. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Mindegy milyen kenyér, én az abonettet utálom, mert fűrészpor, akkor már inkább eszem egy szelet normális kenyeret. Belefér.
2022. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Rendkívül rossz minőségű szénhidrátokból áll, táplálkozástani értelemben pedig teljesen értékelhetetlen. Nem egészséges a fogyasztása.


Kizárólag fogyókúra szempontjából megközelítve, a kalóriatartalma az elhanyagolható, sebíze, se bűze. Egyed ha annyira akarod...

2022. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ugyanannyi kcal normális kenyeret eszel, az fogyás szempontjából jobb (lassabban szívódik fel). De szeletben számolva kevesebb, így nem annyira praktikus. Nincs olyan élelmiszer, ami csak úgy gátolni lenne képes a fogyást.
2022. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Először én is próbálkoztam ilyenekkel, aztán rájöttem, hogy bőven belefér a kenyér is, kényelmesebb is, van egészségesebb változata is, és jobban is "meg lehet tölteni".

Az összkalória számít.

2022. ápr. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendes étrendbe nehezen fér bele mert szar minőségű agyonfeldolgozott, puffasztott moslék, nem normális étel.
2022. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, egyél akkor normális kenyeret, mert ez az extrudált szr értelmetlen, feldolgozott vacak.
2022. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!