Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amennyi idő alatt híztam 7...

Amennyi idő alatt híztam 7 kg-ot, annyi idő alatt le is tudom adni?

Figyelt kérdés

Tehát február 26-án még meg voltam elégedve úgymond, csak közbe ma megmértem magam s felment 7 kg, meg már nem érzem jól magam a bőrömben tehát látom is magamon.


Viszont ha ez az eddigi súlyom február 26-án még teljesen oké volt, akkor ezt a felszedett 7 kg-t lehetséges leadnom ugyanennyi idő alatt? 1 hónap + 1 hét?


Előre is köszi!!


2022. ápr. 3. 18:55
 1/9 A kérdező kommentje:

És sok vízet innék, csoki max 2 hetente lenne 1x és az is max 2 sor milka. Napi 3x étkeznék. Reggelire kávé lenne mindig valami növényi tejjel és zabkása vagy pedig zöldségek vagy gyümölcsök.

Ebédre az ami lesz..

Vacsira pedig valami szintén gyümölcsöt gondoltam, szerintetek?

2022. ápr. 3. 19:00
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és a zabkásába is lenne kis gyümölcs pl.: fél alma vagy fél banán, vagy esetleg egy szilva
2022. ápr. 3. 19:01
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Kizárt dolog, hogy egy hónap alatt ennyit híztál, hacsak nem vagy extrém túlsúlyos, és zabáltál 2 pofára.

Nem inkább elromlott a mérleg?

2022. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Szinte lehetetlen egychónap alatt ennyit felszedni. Miket ettél? Vagy mi volt más a megelőzőekhez képest?
2022. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom miért ennyire hihetetlen, hogy a kérdező ennyit hízott ennyi idő alatt. Sajnos nem nagy kunszt, én is pont ennyit híztam ennyi idő alatt, "csak" egy napi átlag 1600-1700 kalória plusz kell és máris megvan. Igen, ehhez eléggé masszív, állandó kajálás kell és/vagy édességből/pizzából könnyebben megoldható, ahogyan én is tettem, legnagyobb sajnálatomra.


A másik sajnálatos dolog az, hogy ha az ember rágyúr, akár még ennél többet is lehet hízni 5 hét alatt, mert a "határ a csillagos ég", vagyis kb. a rosszullét határozza meg, hogy meddig bírja felzabálni az ember magát (nyilván nem végtelen természetesen, de elvileg lehet az).

Viszont lefelé lassabban megy, mert a kalóriadeficitnek van egy határa, a kalóriatöbblet pedig elvileg végtelen lehet.

Ráadásul nem is ajánlott 500 kalóriánál nagyobb deficitet megcélozni egy napra, de inkább 300-400 lenne jobb.


De mivel a feljött kilók egy része víz és puffadás, ezért esélyes, hogy 2 hónap alatt, de 3 alatt szinte mindenképp újra leadható.

A helyedben kedves kérdező nem sietnék vele, mert lehet, hogy ez a hirtelen hízásod is annak köszönhető, hogy túltoltál egy kicsit egy diétát (nálam pl. ez történt, túl sokáig - 10 hónapig - tartottam folyamatos deficitet és még tovább akartam erőltetni, a szervezet egy idő után bemondja az unalmast, pedig én nem is éheztem).

2022. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a súlyleadás többszörösen annyi időbe telik, mint a felszedés.
2022. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Leadni sokkal tovább fog tartani.
2022. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
5-ös vagyok-... :D :D komolyan, 0% :D itt valakinek van bármi fogalma arról, hogy hogyan működik a fogyás-hízás, vagy csak poénból nyomogatjátok a gombokat? :D :D Sok sikert ezzel a felfogással.
2022. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Simán lehet ennyit hízni ennyi idő alatt, masszív zabálás se kell hozzá, elég ha szar az anyagcseréd, nagyon hízékony vagy, meg ha nem tartasz szigorú diétát és kész.

Egyénfüggő. Nekem volt olyan, még régebben, hogy 12kiló jött fel 2 hónap alatt. :(

Mindenkinek más, milyen ütemben fogy. Én pl sokkal gyorsabban hízok mint fogyok. Pont ezért is kell a fogyáshoz rengeteg türelem, kitartás, és részben pont ezért is adjàk fel nagyon sokan.

Úgy fogytam le évek alatt, hogy elég szigorú diétàn élek, és folyamatosan tartanom is kell, hogy ne hízzak vissza. + Mellé mozgás.

2022. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!