Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha most vagyok 16 éves és 95...

Ha most vagyok 16 éves és 95 kiló meguszhatom még a fogyást börfelesleg nélkül?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 15. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, hány centi vagy meg higy mennyi a cél

Én 21 évesen kezdtem fogyni, most 23 vagyok, 93ról 62 kg (153cm). Nincs bőrfeleslegem. A karomon meg a combomon vannak striák, csíkok. Akkor látszik ha nézem, amúgy nem. De bőrfelesleg nincs.

És saját tanács, hogy ne halogasd. Nagyon szar dolog a gimit meg az érettségi évet, szalagavatót stb kövéren csinálni. Örökké bánni fogod. Most kell mindent beleadni kb egy évig és sokkal jobb lesz minden

2022. ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Persze. Én 110kg-ról fogytam 82kg-ra. Se felesleges bőr, se stria.
2022. ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor elkezdem.

Köszönöm a válaszokat

2022. ápr. 15. 23:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
F/L? magasság? Azért nem ugyanaz az elhízás mérték egy 160 meg 190 centis embernél.
2022. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

A magasság tényleg számít. 150 centi vagy, vagy 175? Nem mindegy.


Én 171 centi magas vagyok, 112-ről mentem 67-re. A hasam nem tökéletes, de engem nem annyira zavar. Máshol minimális bőr van. Nem zavaró. Szóval szerintem közel sem a plasztikai eset, szóval nekem olyan a bőröm most, amire szerintem nagy pazarlás lenne rákölteni, vagyis plasztikáztatni. Striáim pedig alapból voltak, de a fogyás során nem alakult ki több.


De amúgy tök mindegy, hogy lesz-e bőrfelesleg. Mármint, ha tuti, hogy lesz, akkor el se kezded? Ne amiatt kezd el, mert itt azt írják, hogy nekik nem lett semmennyi bőrfelesleg, de ne is amiatt ne kezd el, mert azt írják, hogy nekik lett lógó bőrük.. változtat valamin? Mindenképp jobban fogod magad érezni ha lefogysz, és egészségesebb is leszel. Illetve szerintem ahhoz, hogy nagyon sok, zavaró bőrfeleslege legyen az embernek, ahhoz elég extrém súlyból kell fogyni. Vagy nem tudom, én is kb. 45 kg-t fogytam, és a rokonságomban is van néhány hasonló eset, és senkinek sem lett nagyon súlyos lógó bőre a végén. Szóval na, szerintem ahhoz, hogy tényleg zavaró bőrfelesleg alakuljon, ahhoz még ennél is nagyobb plusz súly kell szerintem.

2022. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

94-ről 78-ra. 170 cm. Semmi bőrfelesleg.

Mét 10-et szeretnék leadni. Ez már nehezebb.

2022. ápr. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

127 kilóról indultam januárban, jelenleg 110 körül vagyok, 180 cm magassághoz, 50 éves férfiként. Pocakomon már lóg egy kicsit a bőr, ahogy a felkarom alatti részen is. Striáim régóta vannak, de ezáltal halványak, és szőrösségem is takarja.

Izom is van rajtam, hiszen soha nem voltam egy tutyi alkat. Lábaimon szinte nincs is háj, combom belső felén egy kicsi, felső testemen van a túlsúly. (sajnos pocakban, ill. haskörfogatban, volt/van a felkaron, tokán, melleimen)

A lógó bőr, a striák, életkortól, magasságtól is függenek, sőt, az is befolyásolja, mióta túlsúlyos valaki, mennyire játszik nála jojo-effektus. De még az is, milyen tempóban fogy, ill. miként adja le a túlsúlyt. Mozgással, mozgással + diétával, csak diétával... Vagy, hogy eleve, milyen személyiség, aktívan mozgó, fizikai munkát végző, irodai munkás, mozgásmentes élettel, vagy alkalmi sportolással mozgó. A sportok különböző fajtái is, más, más reményt hozhatnak. Mindezek felett, még az is ott van, a bőr az ember legnagyobb szerve, ami szintén különböző mindenkinél. (pl. egyik nő terhesen tele van striákkal, míg másoknál egy csík sem keletkezik)

Úgy gondolom, nehéz lenne megjósolni, a kérdezőnek, milyen lesz a bőre vagy alakja a fogyás után!

2022. ápr. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ebben a kérdésben a genetika is szerepet játszik. Hasonlóan mint hogy nem minden terhes nőnek reped meg a bőre.
2022. ápr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16 évesen nem kellene hogy lógjon a bőröd. Én 25 évesen fogytam 95ről 75re és semmi, a striák a hízáskor keletkeztek, azzal nyilván nemtudok semmit csinálni.
2022. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Simán! Hajrá!
2022. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!