Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a kvba süssina édesítőszert...

Ha a kvba süssina édesítőszert rakok az tényleg 0 kalorias?

Figyelt kérdés
Szeretem nagyon a kvt, de mióta nem fogyasztok cukrot azóta nem iszom, mert magában túl keserű nekem. De most barátnőmnél ittam, úgy, hogy tettem bele 2 tablettát a süssina édesítőszerböl és így ízlett. Ő azt mondta, hogy ezzel 0kalóriát vittem be. igaz ez? Mert akkor én is veszek.
2022. ápr. 23. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most a Süssinára rákerestem, elvileg 100 grammban 38 kalória van, 1 tabletta pedig 60 mg. De amúgy a legtöbb édesítő ilyen. Pl. ott a folyékony Süssli, vagy akár eritritol, stb. Ezekben mind vagy nagyon minimális a kalória, vagy pedig nincs is benne. Szóval ez nem csak a Süssina édesítőszernél van, hanem a legtöbb édesítőszer ilyen, bármilyen édesítőszert vehetsz, persze előtte azért csekkold le, hogy mit ír rajta, de szerintem a legtöbb az kalória szempontjából nagyon hasonló.
2022. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Persze, miért mit gondoltál, mennyi kalória van 2 szem pici édesítőben?
2022. ápr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen
2022. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!