Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bűntudatom van, mivel sokat...

Bűntudatom van, mivel sokat ettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Naponta átlag 1000-1200 kalóriát szoktam bevinni, de ma nagyon nem figyeltem, hogy mit eszek.

Vacsorával együtt ma kb. 1600-1700 kalóriát fogyasztottam és nagyon frusztrál. Menstruációhoz közeledve alapból jobban kerekedek ilyenkor és borzasztóan rosszul érzem magam emiatt.

Valami tanács, bátorító szó? :)

16 L (159-160 cm/50-51 kg)



2022. ápr. 25. 18:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

De a kerdezo konkretan ehezteti magat, neki nem neha kell 1600 kaloriat bevinnie, hanem ugy mindig. Foleg ha sportol, talan meg tobbet is.

Ne biztassatok az ehezesre, meghogy neha belefer ez a hu de nagy csalonap... Nem, neki normalisan kene ennie, nem igy!

2022. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Az anorexiádat mikor akarod kezeltetni?
2022. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyébként én minden nap 1600 minimumot eszek, és néha még azzal is fogyok.
2022. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem kell aggódni, semmi anorexia vagy hasonló táplálkozási problémám nincs :) Minden nap jókat eszek, csupán egészségesen. Ma már sokkal jobban is éreztem magam.

Ha valakit érdekel, amit ma ettem:

reggelire: tojásmuffin, szalonna

napközben szendvics, müzliszelet,

ebédre sajtos-tejfölös tészta, utána pedig édesség :)

most pedig uzsira valami fehérjedús zöldséges dolgot dobok össze :)

2022. ápr. 26. 16:19
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére többet eszel mint 1000-1200 kalória, azzal nem is bírnád a sportot. Meg nem mondanál ilyet, hogy "menstruációhoz közeledve", mert egyszerűen kimaradna. Egyél megfelelő mennyiséget a mozgáshoz, hogy legyen mindenre energiád, és hogy rendesen működjön a szervezeted.
2022. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igyekszem tényleg tartani a minél többet és űzni a bűntudatot. De tényleg nem kell aggódni, minden tápanyagot beviszek :)
2022. ápr. 26. 21:57
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
"Minden nap jókat eszek, csupán egészségesen" 🤣🤣 Ember, ez ugye valami rossz tréfa akar lenni? Vagy tényleg azt hiszed, hogy az a menü amit ezután a komolytalan kijelentésed után leírtál, az egészséges?? Mert akkor van baj a toronyban, nem is kicsi.
2022. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Inkább hagyd abba, mert ártasz magadnak.

1000-1200 kalória alapvetően is kevés, de ha még sportolsz is halál kevés. Ezzel csak saját magadnak ártasz és észre se veszed :/ a sulyod pedig rendben van, nem kell lejjebb adni.

2022. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

17-esnek:

ez most nem egy átlagos étkezésemnek felelt meg. amit úgy legnagyobb általánosságban megeszek:

reggelire szinte minden alkalommal gyümölcsből készült házi smoothiet eszek/iszok (attól függ, hogy hogy sikerült :D)

suliban joghurt, szendvics, müzlik mennek általában

ebéd a tipikus itthoni közös.

délután főzök magamnak valami magas fehérjetartalmú ételt :)

illetve a cukros nasi nekem is sokszor becsúszik az egészségesek mellé

2022. ápr. 28. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!