Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másfél hónap alatt látszódna...

Másfél hónap alatt látszódna az eredmény?

Figyelt kérdés
Most kb. 160 cm és 60 kg vagyok. Június közepére szeretnék formás, vékonyabb lenni. Drasztikus fogyókúrába nem kezdenék, inkább életmódot szeretnék változtatni. Több mint egy éve nem eszek finomított cukrot, édesítőszert se szoktam. Szerintem az étkezésem nagyjából rendben van, nem eszek egészségtelen dolgokat, sok zöldséget és gyümölcsöt eszek. Sportolni májusban szeretnék elkezdeni, nekem az válik be nagyon. Fogyni is szeretnék, de inkább külsőleg lenne jó változni. Június után is folytatnám ezt az életmódot, de most június közepe a fő cél.

2022. ápr. 27. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Ez mind szép és jó, de ha a kalória nincs rendben, bizonytalan az eredmény. Fogyózással egészségesen úgy 4-5 kilót tudsz ledobni június közepéig. Ez még nem nagyon lesz látványos.
2022. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már kalória számlálással, azzal nem volt olyan hatásos eredmény, mint amikor sportoltam és "egészségesebben" ettem. Amúgy sem tudnám nagyon megoldani a számolás.
2022. ápr. 27. 17:37
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha kevesebbet ennék és mozognék, akkor -5 kg sikerülhetne szerintetek? Vagy valamilyen fogyókúrás étrenddel? Bár fogyókúrázni nem nagyon szeretnék, inkább életmódot váltani.
2022. ápr. 27. 17:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Leírom a saját tapasztalatom, hátha segít valamit:

4-5 kg a te magasságodhoz és súlyodhoz nagyon látványos eredmény.

Hasonló paraméterekről indulva (165 cm, 60kg) nekem 5 hónap alatt ment le 5 kg. 1600 kalória körül ettem akkor és heti 4x súlyzós edzésem volt.

2022. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Én is így gondolom.
2022. ápr. 27. 19:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónap alatt az 5 kg ekkora súlynàl szerintem túlzó elvárás. Inkább 3 lehet az reálisan. Ha csak nincs rajtad sok víz, abból 5 kg le tud szaladni gyorsan. De ennek nem latom túl sok esélyét. Olyan nagyon látványos nem leszjúniusig. De ha úgyis életmódot akarsz váltani, akkor tkp nem mindegy mikorra lesz látványos? Úgyis egy életen át akarod tartani az új szokásokat.
2022. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg inkább úgy lenne a jó, hogy elkezdeném az életmód váltást, plusz próbálnék leadni pár kilót június közepéig (amennyi sikerül).
2022. ápr. 27. 19:46
 8/13 anonim ***** válasza:
De... Mit szeretnél változtatni az életmódodon, ha egészségesen étkezel, nem eszel cukrot... Stb? Sportolni írtad, hogy el fogsz kezdeni, szóval nagyon nincs mit javasolni. Sport mellett nem érdemes csökkentened a kalóriákat, ha a jelenlegi bevitel mellett tartod a súlyodat, és jól érzed magad. Minél intenzívebb edzést akarsz elkezdeni, annál rosszabbul leszel, ha még kevesebb kalóriát viszel be. Nyilván a napi aktivitás növelése jó opció, amíg kényszeressé nem válik.
2022. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)


Eddig nem nagyon volt időm rendesen sportolni, ezért fogok májusban elkezdeni intenzívebben mozogni. Csak az lett volna a kérdésem, hogy bármi eredménye látható lenne e másfél hónap alatt, ha eddig nem annyira mozogtam.

2022. ápr. 27. 21:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem számolsz kalóriát, kábé annyit tudunk erre válaszolni, hogy vagy igen, vagy nem.
2022. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!