Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másfél hónap alatt látszódna...

Másfél hónap alatt látszódna az eredmény?

Figyelt kérdés
Most kb. 160 cm és 60 kg vagyok. Június közepére szeretnék formás, vékonyabb lenni. Drasztikus fogyókúrába nem kezdenék, inkább életmódot szeretnék változtatni. Több mint egy éve nem eszek finomított cukrot, édesítőszert se szoktam. Szerintem az étkezésem nagyjából rendben van, nem eszek egészségtelen dolgokat, sok zöldséget és gyümölcsöt eszek. Sportolni májusban szeretnék elkezdeni, nekem az válik be nagyon. Fogyni is szeretnék, de inkább külsőleg lenne jó változni. Június után is folytatnám ezt az életmódot, de most június közepe a fő cél.

2022. ápr. 27. 17:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szigoru dietaval meg edzessel lemehet 5 kg. Nagyjabol jo kajaval meg kis edzessel kb semennyi
2022. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11 esetleg tudsz valami diéta ötletet írni?
2022. ápr. 28. 22:01
 13/13 anonim ***** válasza:
Konkret etrendet szamokkal gondolom folosleges irni meg az tobb tenyezon is mulik. A lenyeg, h kcal deficitbe legyel. Ahogy lejon inkabb a tukor szamit nem a merleg. Igy erdemes magasan tartani a feherjet, kerulni a feldolgozott szenhidratokat, telitett zsirokat. Sok rostot es vizet figyasztani.
2022. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!