Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a legtöbbet...

Hogyan lehet a legtöbbet fogyni, legrövidebb idő alatt?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Extrém sportot űzök (biciklizek). Futni sajnos nem nagyon tudok az asztmám miatt.170 cm vagyok 75 kiló. A hasam meg a combom elég nagy. Mit tudok tenni ez ellen. Étrendet ne nagyon javasoljatok mert amit anyukám főz azt kell enni.
2008. dec. 18. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75 kilóval sport melett nem vagy kövér, az valszeg izom, ami rajtad van. Ha van is egy kis zsír, az nemsok lehet. De ha fogyni akarsz, egyszerűen növel a biciklizéssel töltött órák számát. Ha mégsem csökkene ennek ellenére a tömöged, akkor za első variáció lesz a bűnös, izomos vagy...
2008. dec. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát köszi de szerintem ha látnál magad is megmondanád hogy ez nem izom :) Meg olyan napi 5-6 órát szoktam biciklizni. Minden nap kivétel ha esik az eső.
2008. dec. 18. 15:59
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Naponta 5-6 orat biciklizel? Es jarsz suliba is, tanulni mikor szoktal?

A biciklisek pedig vekonyak szoktak lenni. A hasadra keress videokazettakat, es csinald a feladatokat. Felulelesek tobbfelekeppen. Csokkentsd a biciklizest, es gyurjal hasra.

2008. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát...xD Suliba járok persze. ÉS hasra hogy kell gyúrni ? Meg Milyen kazettákra gondolsz ?
2008. dec. 18. 16:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Norbi, Rubint Reka, Beres Alexandra videokazettaira, kulonosen azokra, amelyek a hasra vannak! Most komolyan tetted fel ezt a kerdest?

De itt a neten is talalsz gyakorlatokat, ird be a google-ban Norbi! De egy konditeremben egy edzotol is megkerdezheted, hogy otthon milyen gyakorlatokat vegezzel. Esetleg veszel hozza orias labdat (tudod azokat a szineseket)meg valamit meg ami segit a hasadat rendbe razni!

2008. dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen ezt halál komolyan tettem fel... mert feszülős pólókat szeretnék hordani... csak abból ne a hasam látszódjon már xD
2008. dec. 18. 18:39
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
75 kg az tényleg gáz. írj mailt hátha segíthetek.
2008. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
46%
ha 16 éves vagy eggyáltalán nem gáz a 75 kg vigyázz!!! a fogyózás közben akadhat stressz sokat veszekedhetsz ja és ájulás ...vigyáz vele és figyelj rá!ez a baráti körre iskáros lehet!
2008. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
teljesen felesleg 5-6 órát kicóznimert a tesed megszokja és 1 g-se fogsz fogyni!!!És a tanulást is rontya az elöbbihez nem irtam oda:-)
2008. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a srác azt írta,h"Extrém sportot űzök (biciklizek)" vagyis nem tekeri a biciklit ami aerob edzésnke jó lenne hanem extrém trükköket végez vele!
2008. dec. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!