Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kcal-t, makrót számolok, nem...

Kcal-t, makrót számolok, nem eszek többet, mint korábban, és hízok. Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés

Érdemes kivizsgáltatni, vagy csökkentsem a bevitelt, azt lesz valami?

33/N/165/66-67 kg

62 voltam 1 éve kb.



2022. máj. 5. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Mennyi kcalt eszel?
2022. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Mennyit mozogsz? Nagyon sokat számít!
2022. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kevesebbet mozogsz.
2022. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem sokat, de régebben se mozogtam többet.

Amúgy átlag 1800 kcal körül.

2022. máj. 5. 14:30
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem hangzik vészesnek.

Mosgás mennyisége, stressz változott?

Számolás modja, pl másik app?

2022. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Ez kb szinten tartó kalória, csökkenteni kellene.
2022. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Igen, ez nem hangzik fogyókúrás mennyiségnek, szerintem 1500 körülire csökkentsd.
2022. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Egy ideje sportra nem volt kapacitásom, most lesznek a záróvizsgáim, ha túl leszek rajta, legalább a heti 4 óra szobabicikli közepes tempóban, mint anno, szeretném beiktatni. (3 gyerek mellett nagyon eljárkálni nem tudok sajnos, így jobb híjján ez van.)

Kalóriabázist használom.

Én is úgy tudom, ez szintentartó mennyisèg, azèrt nem tudom hova tenni a hízást.


Ha a korral jár, és jobban oda kell figyelni, akkor ez van, csak nem örülnék, ha bármi betegség lenne a hàttérben, mert az van, hogy sok kajától vagyok rosszul, puffadok, görcsölök, stb, és nem tudom, nincs-e összefüggés.


+ szedtem nyugtatót több mint 1 éven át, amit hirtelen hagytam abba.

2022. máj. 5. 15:31
 9/15 anonim ***** válasza:

1500 kcal kb koplalás kategória, nagyon kevés, nem fogja bírni hosszútávon, és aztán meg majd kiéheztetve a szervezetét többet kíván és rohamtempóban hízni fog.

Kérdező, az nem megoldás, hogy éhezteted magad, és kizsigerelve a testedet, a végtelenségig csökkented a mennyiséget. mozogj többet, javíts a minőségen ha még nem tetted, és változtass a tápanyag arányokon. Az segíthet. És egy hormonlabor+ inzulinszint mérés se ártana, lehet hogy anyagcsere problémad van. Akkor nem mindegy milyen arányban eszel pl szénhidrátot, ha intoleranciád van rá.

Egy felnőtt ember energiaigénye 2000-3000 kcal körül mozog, ha aktív, nem kómásan vegetál, és persze magasságtól is függ.

Én eszem nőként 175 centihez 2500 körül, ezzel is fogytam le, ( fokozatosan növelve az aktivitást) most már egészséges súlyt tartok.

2022. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Az 1500 messze van még az éhezéstől.
2022. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!