Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom. Sokat biciklizem...

Fogyókúrázom. Sokat biciklizem és kalória szegényen étkezem. Számolom és a szénhidrátot is 20 alatt tartom Miért vagyok mégis több kg mint tegnap?

Figyelt kérdés

Tegnap 2x biciklizem 1-1 órát. Alacsony volt a ch is. Mégis tegnap reggel az összes fogyásom 2,1 kg volt.

Ma reggel meg 1,2

Mi lehet a baj?

Eléggé elkeseredtem


2020. máj. 9. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem 1-2 nap alatt fogy le az ember hanem hónapok, évek alatt. A felesleg mértékétől függően. Én pl 14 hónapja csinàlom,-46kg eddig, nem méricskélem magam àllandóan, lélekölő. Napi súlyingadozàs meg alap, szóval felesleges ezen görcsölni. Havi 1-2 mérés màr adhat érdemi infót.
2020. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szénhidrát 20 g alatt? Ketogén étrenden vagy?
2020. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
A szénhidrátot én sem értem...csak zsírt eszel még fehérjét? Nekem 169 gramm a napi szénhidrátom és szépen fogyok és formálódok mellette, persze edzek is.
2020. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ketogén igen.

Szénhidrát 20 alatt az is zöldségekből áll. Szóval eszem zöldségeket napi szinten 2x is. A többi fehérje is van benne persze zsír is

Ez nem jó?

2020. máj. 9. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
A napi mérés soha nem reális, esetleg egy hétre átlagolva. A ketogén diétával meg az izmaidat bontod.
2020. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A ketogén diéta lehet egészséges, ha jól van összeàllítva. Jobb szakértőre bízni, mert ha rosszul csinàlod, kàros is lehet. Én többek közt ezért is csinàlok egy sokkal lazàbb LCHF étrendet, nem kell hozzà nagyon nagy szakértelem csak némi alap tudàs. Egy ketogén diéta szàmomra pl túl kötött , túl szigorú lenne. Érdemes meggondolni:)
2020. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!