Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a legjobb méregtelenítő...

Mi a legjobb méregtelenítő megoldás? Teák, vagy miket használnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyózni, de úgy hallottam, érdemes előtte méregteleníteni.

Tudtok erről vmit bővebben?


2010. szept. 17. 10:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én hidrokolon terápiát csináltam. Lehet fujjogni, de heti 1 szekletbol napi egyet csinalt, és ezerszer több energiám van.
2010. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Meg a colonix is jó,de szigorúan probiotikum kiegészítéssel.
2010. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezzel a méregtelenítéssel az a baj, hogy egy tea vagy bármi nem fog kimosni pár nap vagy hét alatt, 10-20 év alatt felgyülemlett mérget. Ráadásul, ha valaki utána is fogyaszt olyan ételeket ami tartalmaz tartósítószert stb., nem lesz sokkal előrébb. Persze ártani, nem árt, de inkább arra kell figyelni, hogy minél kevesebb mesterséges ételt fogyasszunk.

Egyik ismerősöm használta a Colonixet, nagyon dícsérte, de csak addig érzett változást amíg szedte. Folyamatosan pedig nem lehet, mert elpusztít minden baktériumot a belekben, a hasznosakat is. Nem beszélve az áráról (egy kúra kb. 20-30ezer Ft).

2010. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!