Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyek azok az ételek amelyek...

Melyek azok az ételek amelyek szénhidrát nélküliek? (cukor, zsír meg stb. ami hízlal) Ezzekkel nem nagyon vagyok tisztában.

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 17:31
 1/4 anonim válasza:
Csirkehúsról tudom biztosan, amiben meg bizonytalan vagyok nem szeretnélek összekavarni.
2008. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A húsban nincsen. De vigyázz, a húskészítményekben már lehet. Viszonylag kevés van a tejben, joghurtban, és zöldségekben. Zöldségekből a borsó, kukorica, szárazbab, lencse amivel vigyázni kell. Gyümölcsökben van cukor igaz nem a legrosszabb fajtából, és ne a banánnal meg szőlővel lakjál jól. Mellőzd a kenyeret, rizst, krumplit, tésztát.
2008. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz szénhidrát nélküli kajákat enni? A szénhidrát ad energiát nincs energia nincs élet. összeomlasz nélküle. persze az emberek többsége nem tudja betartani és csak mondogatja,h nem eszik szénhidrátot, de ha tényleg nem ennének hónapokig akkor már az intenzíven lennének..
2008. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pl rizs egészséges köretnek, abban nincsen túl sok szénhidrát. De teljesen szénhidrát nélkül úgysem tudsz étkezni, és felesleges is.
2008. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!