Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én futhatok még így?

Én futhatok még így?

Figyelt kérdés
lehet, hogy hülye kérdés, de sokat hallom, hogy túl sok felesleggel nem szadab futni. én 170 cm vagyok, és 80 kg, ugye nekem még lehet?
2010. szept. 17. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki,bár szerintem a szobabicaj jobb lenne.

Ha férfi vagy,akkor simán menj!

2010. szept. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva mennie kellene. Én 165/75-el kezdtem, tehát az arányok ugyanazok, mint neked, s már 1 hónapja járok futni, egyre jobb vagyok. Persze rögtön fél órát-órát lefutni nem fogsz tudni, nekem se ment, de aztán megtaláltam az első 5 kilométerem edzéstervet, ezt csinálom, s ahogy írtam, már a 4. hét végén tartok, nagyon szuper :). Ha van kérdésed, nyugodtan rám privátolhatsz ;).
2010. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tök felesleges, ha ugyanazt a távot lesétálod egy gyorsabb tempóban, akkor ugyanannyit ér, mintha futnál. Tovább tart, ennyi a különbség. Egyrészt 80 kilósan meg fogsz pusztulni 5 perc után és elmegy a kedved az egésztől, másrészt meg tényleg nem a legjobb ekkora súllyal futni.

Ráadásul a kaján múlik minden, először azt kéne jól kitalálni. Ahogy itt olvasgatok, ez itt 100-ból 99 embernek egyáltalán nem sikerül.

2010. szept. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát nem tudom..elmondom az én storym:)

én 172/86 kg-an futni kezdtem és most vagyok 67..nem lett semmi bajom..elején nagyon nehéz volt de így utolag megérte csak ne add fel(persze mellette voltak azért "szabályok")

17/L

2010. szept. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!