Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kg-ot akarok ledobni,...

10 kg-ot akarok ledobni, decemberig, ha igy csinalnam az jo lenne es sikerulne vagy gaz az egesz ugy ahogy van?

Figyelt kérdés

Szal

1. No udito mu kaja edesseg

2.reggeli + ebed meglesz aztan 1.30 perc torna majd az ezt koveto ido szakaszokban ha megehezem csak gyumolcs joghurt salata vagy puffasztott rizs


Tehat igy decemberre menne????


2010. szept. 18. 04:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Decemberig le lehet adni 10 kilót,csak a kitartásodon múlik,hogy megcsinálod e .
2010. szept. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokkolod a szervezeted a koplalással.Az étkezések között sok idő telik el,lassul az anyagcsere.2 hét múlva nem lesz erőd edzeni.Plusz gondolom a zabálást cseréled le drasztikusan átmenet nélkül.1%,hogy összejön.

Ha össze is hozod nem testzsírból fogsz fogyni,hanem izomból és a végére sovány zsíros vizenyő leszel.

Edzés után gyorsan felszívódó fehérje kell,nem gyümölcs cukor,meg a joghúrtban lévő tömény cukor.A pufi rizs is ch.

Este szintén lassan felszívódó fehérje kell,nem szénhidrát.

2010. szept. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát tuti hogy lefogod adni, ha tényleg betartod amit leírtál, de a vacsora hiányzik, egész hátralévő napszakban éhezni fog a szervezeted

attól függ mi a reggelid és az ebéded

gyümölcsjoghurt helyett natúr, azzal jobban jársz és abab teszel gyümit

2010. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első pont helyes, de a második nem jó. Írj rám, adok egy jó étrendet :).
2010. szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hét valamennyitől biztos megszabadulsz de a 10 kg szerintem kicsit sok:DAmúgy én 14 kg-t fogytam tavasszal....a 90 napossal majd a nyár folyaman visszaszedtem 10 kg-t és megint azon vagyok hogy a 90 napossal leadjam:D Sok sikert a fogyidhoz:D
2010. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Én tipilus Jojó lány vagyok, szinte semmi nem segített eddig. A konyhaszekrényem tele van " ami eddig nem vált be" bogyókkal turmixokkal teákkal. Majd egyszer véletlenül rátaláltam az Atkin's diéta leírására. Az első két hét alatt 6 kg leadtam, aztán heti 0,5 kg.-t.Néha én is tornázom, de leginkább csak odafigyeltem a kajára. Valóban semmi nem segített, de most durván 3 hónap alatt -13 kg-nál tartok. Sok sikert!!!

2010. szept. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen csajok :D:D:D (ha azok vagytok XD ) (L)
2010. szept. 23. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!