Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történne ha ezt csinálnám?

Mi történne ha ezt csinálnám?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat ettem 2 napig... uh bele se merek gondolni. Súlytartón vagyok, 7 hónap alatt lement 13 kg. Szeretném ezt tartani, de rokonlátogatás volt és RENGETEG sütit, csokit és fehérlisztes péksütit ettem, + zsíros dolgokat.


Kíváncsi vagyok mi van ha 4 napig csinálnám ezt? Nem akarom félre ne értsetek, de mi történne ha ezt valaki (a nagy zabálást ) 4 napig csinálja? Beindulhat a zsírosodási folyamat? Teljesen telítődtek a beleim úgy érzem tökre tele vagyok...

mi van ha valaki a zabálást 4 napig csinálja?


2011. szept. 10. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
mi lenne? pár kiló víz, néhány deka zsír felmegy. ha utána abbahagyod, akkor kiürülnek a belek, a glikogénraktár. minden marad a régiben.
2011. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jaj, ne parazz mar! En is leadtam 14kg-ot 6 honap alatt 8 evvel ezelott es azota is tartom a sulyom. Nalam is vannak hasonlo esetek amikor otthon vagyunk 2 hetig Magyarorszagon(mi parommal Angliaba lakunk). A csalad szo szerint halalra etett minket.(De mi mindennap sportoltunk mellette, napi rutinunk)Igy is en 3kg-ot szedtem fel parom meg 2kg-ot. De amikor vissza jottunk 2-3 het alatt visszaalltunk az eredeti sulyunkra. Ugyhogy ennyi, nem kell parazni! Mi se aggodtunk rajta. :)
2011. szept. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első! Ha mondjuk 4 napig csinálnám ezt tuti csak pár deka zsír jönne fel? mert éreztem 2 nap után is hogy szorít a gatyám... míg ha a súlytartó étrendemen vagyok nem szorít... ez lehet attól hogy feltöltődnek a glikogénraktárak és azért szorít?


kedves utolsó: tuti visszaáll 2-3 hét alatt?:S nem tudom

2011. szept. 11. 09:56
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, plusz a megkötött víz. meg amiért tele van a hasad, alig bírod összegombolni.

érezted már, hogy egy nagy családi lakoma végén annyit ettél, hogy ki kellett gombolni a nadrágod? nyilván nem híztál fél óra alatt 3 kg-t, csak tele van a hasad és az nyomja ki. 4 nap alatt nem lehet 1 kg-t hízni, ahhoz +9000 kalóriát kéne megenned a szükséges mennyiség felett!

2011. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha valaki +9000-et eszik+iszik meg, akkor lehetséges 1 kg hízás 4-5 nap alatt?
2011. szept. 11. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:

"kedves utolsó: tuti visszaáll 2-3 hét alatt?:S nem tudom"


Igen visszaall, mert mikor visszajovunk Londonba visszaallunk a normal egeszseges kajakra es siman lemegy.

2011. szept. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!