Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?

Szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés

162 cm vagyok 62 kg-mal. Négy hónap alatt majdnem 10 kilót fogytam edzéssel,és még minimum szeretnék le adni 4 kg-ot.


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2022. máj. 25. 22:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Testzsírszázalék vagy kinézet alapján lehet csak megítélni, így nem.

Én 158 cm vagyok. Középiskolában az egyik méretszkedés alatt 50 kg voltam, átlagos testalkattal. Az egyik osztálytásam testileg ugyan olyan volt mint én, ugyanilyen magas és kinézetre is nagyon hasonló. Ő 59 kg volt. A tesitanár is csak annyit tudott mondani, hogy neki biztos nehezebbek a csontjai. Mással nem tudta indokolni. Már csak ez a szórás miatt sem lehet megítélni tömeg alapján, hogy valaki mennyire kövér. Ha ehhez hozzávesszük a testfelépítést, az edzettséget, akkor meg végképp lehetetlenné válik. Mérj valahol testzsírszázalékot, vagy rakj ki fotót magadról, ha mások véleményre vagy kíváncsi.

2022. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
szerintem ideális
2022. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Számokból ítélve ez a határeset. (Mondjuk nem a kövérségé, hanem a túlsúlyosságé, de mindegy.) A válasz meg attól függ, hogy egy tizenéves lányról, vagy egy háromgyerekes középkorú nőről van-e szó, mert nagyon nem ugyanaz a norma korosztályonként.
2022. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok😅
2022. máj. 26. 16:29
 15/16 anonim válasza:
Ha eleget mozogsz akkor erős vagy inkább nem kövér.
2022. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. máj. 27. 09:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!