Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilótól mondjuk azt az...

Hány kilótól mondjuk azt az emberre hogy sovány? ÉS hány kilótól mondjuk azt az emberre hogy kövér?

Figyelt kérdés
Szeretnék mielőbbi válaszokat kapni!
2010. szept. 18. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
talán ha írnál hozzá magasságot is...
2010. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát magasságot nem tudok mert ezt a érdést én csak ki gondoltam, nem magamrólítram ki! De talán akkor 160-170 centi közötti magasság!
2010. szept. 18. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a kilók száma határozza meg a kövérséget, illetve nem csak az. Ha a csontod tömör, vastag, erőteljes, akkor lehet 70-80 kg anélkül, hogy kövérnek látszanál. Ellenben ismerek olyan 54 kg-os lányt, aki ugyan alacsonynak számít, de mégis kövér.

Ne a kilókra alapozz, de mivel általában az emberek nem ezt a választ akarják hallani, én a hetven kilót mondanám a kövérség határának, a soványság határának meg az ötven kilót.

2010. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utóbbi választ!
2010. szept. 18. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a kiló számít, talán fogalmazzunk ruhaméretekben. Én 68 kilós voltam, amikr 38as méretem volt, barátnőm 54, ugyanígy 38as mérettel, és még a magaságunk is hasonló. Szerintem 44es mérettől dagi valaki, 36os mérettel sovány, az alatt meg vagy gyerek, vagy anorexiás.
2010. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

36-os mérettel átlagos, normál.

34-es mérettel vékony.

32-es mérettel anorexiás.

2010. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz megállapítani súlyra.Egy 120 kilós versenyeken induló testépítő testzsírja 5%,tehát kórosan soványnak számít.

Egy anorex bmi-je meg 20 alatti az izomból fogyás miatt,de a testzsírja meg 30%,ami egy elhízott kategória.

Az átlag testzsír férfiaknál 8-15%.Nőknél 14-24%.

2010. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!