Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fehérjeturmix árt vagy...

A fehérjeturmix árt vagy hasznos? 50 kilos vagyok akkor 50gramm fehérjére is van szükségem? Ha túllépem mondjuk 60gramm fehérjét viszek be akkor nem lesz gond?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy nem tudom eldönteni hogy káros vagy jó ha iszom, mert nem mindennap szoktam enni húst(mert itthon nem támogatnak a fogyás következtében és hurka, kolbász, szalámi vagy rántott párizsi húst, fasírt szokott lenni húsfélének) ezért arra gondoltam hogy innék egy ilyen turmixot ami (110kcal, 22gramm fehérjét, 1-1g ch és zsírt tartalmaz) és a többit meg tudnám fedezni tojásból, sonkából, sajtból, joghurtból meg túróból (ezek szoktak lenne a reggelik)

köszönöm


2011. okt. 30. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogyás alatt 1,5-2g/ttkg a jó irányelv fehérjéből. Különben igen nagy lesz az izombontás. 50 kilósan meg valószínű először izomtömeget kéne növelned és utána fogyni.
2011. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nagyon jól tervezted, bár mint Neutronlovag írta, lehetne fogyás alatt több is, plusz nagyon jó szándékú volt a tanácsa is, hogy némi izmom is elférhetne még..

de hogy a kérdésedre válaszoljak: a fehérje annyira ártalmas lehet, mint házépítésnél a tégla. ha fejbe vágnak egy 10 kilós fehérjeporos vödörrel, az sz.ar.

2011. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm

akkor bátran iszom

2011. nov. 4. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!