Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki úgy fogyókúrázik,...

Ha valaki úgy fogyókúrázik, hogy nagyon oda figyel az étkezésre, és rengeteget sportol akkor a melléből is jelentősen fogy?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
igen. mindenhonnan fogyunk. ha azt hitted szép nagy melleid vannak, akkor el kell hogy keserítselek, mert annak 50%-a háj! ;DD
2011. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen háj a fele a mellednek. Helyik zsírégetés nincs. Nekem még az arcom is más lett, pedig oda nem edzettem. :) Mindenhonnan megy le! (alsó has a legnehezebb)
2011. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez genetikai kérdés, nekem pl alapból picit nagyobb a mellem, amikor volt rajtam fölösleg nagyobb volt, elkezdtem ditázni és mozogni napi 1-mésfél órát, és fogytam a mellemből, persze nem tűnt el, csak akkora lett mint mikor nem volt rajtam ennyi felesleg.
2011. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. máj. 29. 22:12
 5/5 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok azzal, hogy fogyni fogok a mellemből... azért is írtam oda, hogy "jelentősen"...

Csak félek attól, hogy ha sikerül lefogynom, két pötty marad a mellem helyén.. :D

2011. jún. 1. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!