Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mást is ennyire megviselte a...

Mást is ennyire megviselte a mellèből való fogyás?

Figyelt kérdés
5 hónap alatt 18 kilót fogytam, és ez bőven meglátszik a mellemen, sőt, én csak ott látom. 170 centi vagylk, és93 kilorol 75 kilóra fogytam. Tudom, hogy van még mit leadni, de szerencsère jól oszlik el, és picit még szerettem volna azért, legalább 70ig lemenni. De annyira megviselt, hogy a mellem kisebb lett, és meg is ereszkedett, hogy nem merem folytatni. Mindig lógott picit, alkatilag ilyen vagyok, de most... Egyszerűen borzalmas, ahogy kinèz, gyűlölöm, és sírni tudnék, akárhányszor ránézek. Másnak is volt ilyen problémája, vagy túlreagálom csak?
2019. máj. 7. 13:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Az sem segít a dolgon, hogy párom imádta a nagy mellemet, és látom rajta, hogy nem tetszik neki:(
2019. máj. 7. 13:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a párod a gond, nem a melled.

Sajnos ez a fogyással együtt jár.

Engem nem zavar, melltartóban nem látszik, a párom pedig nem bántana meg ilyennel még akkor, sem ha nem nagyon tetszene neki.

2019. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert tudtam, hogy valamit valamiért. Sokkal jobban örülök a kocka hasamnak és úgy öszvisz az alakomnak.
2019. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire azért nem, de én se vagyok boldog miatta. Eleve kis mellből fogytam, szóval nem sok maradt. hála az égnek lógni nem lóg, de nem tetszik, viszont elfogadtam a jobb alakomért cserébe. A sokkal laposabb hasam, vékonyabb derekam, combomon kárpótol.
2019. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Örülj, hogy kisebb lett.
2019. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első fogyásom után már megereszkedett 15 évesen. 25kgt fogytam akkor 100ról-75re. Azóta sok minden történt, sok mindenen mentem át, rengeteget jojózott a súlyom 18 éven át, hormonzavaraim is lettek. Nagyobb fokú elhízásnál kötöttem ki mint amivel elkezdtem ezt az egész tortúrát.

Nemrég életmódot váltottam, megvan a tökéletes diéta, már nem koplalni próbálok, kalóriákon se görcsölök, mozogni is igyekszem.

Már nem aggódom se a mellem, se a bőröm miatt, elkerülhetetlen lesz a plasztikai műtét. Mindenképp meg kell majd csináltatnom. Melleket és a hasamat is. (elkezdtem pénzt gyűjteni rá). Mire lefogyok, össze is jön a pénz. Bár szilikont nem szeretnék. Remélem a felvarrás elég lesz a melleimnél. A hasamról meg majd csak a fölösleges bőrt szedik le. Hogy a belső combjaimat, felkaromat megcsináltatom e, az nem valószínű. Főleg pénz kérdése lesz. A Mell és a pocak a legfontosabb számomra.

2019. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Jajj, most miért kellett lepontozni. Már kicsit közönséges ez a felfogás, hogy a nők rosszul érzik magukat, hogyha nem nagy, kerek és feszes a mellük, mert amúgy a pasik csak arra gerjednek. De az nem baj, hogy közben leszakad a hátuk.
2019. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!