Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hízlal az aszalt...

Mennyire hízlal az aszalt gyümölcs fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Nem cukrozottra gondolok hanem a natúr aszalt gyümölcsre!
2010. szept. 19. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos a mennyiség.Szerintem ha 1-2dbot eszel ezekből a gyümölcsökből akkor nem lesz gond.Finomak és egészségesek én is imádom.
2010. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ja 1-2 szem aszalt szilva belefér. sokat ne egyél, mer sok benne a cukor.
2010. szept. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem igazán jó fogyókúra alatt az aszalt gyümölcs, inkább egyél friss gyümölcsöket, az nem árthat. Ha szereted az aszalt gyümölcsöket, egyél reggelire, de ne csak úgy magában, mert az sem jó. Íme egy recept: fehérjoghurt, gabonapehely, aszalt gyümölcs, méz. Szerintem nagyon finom, és még el sem hízol tőle. Ne feledd, reggelire többfélét ehetsz, mert a délelőtt folymán nagyon gyorsan dolgozik a szervezeted, így biztosan csak a szükséges anyagok maradnak a szervezetben. Este semmiképp se egyél ilyen dolgokat, de friss gyümölcsöt sem. Igaz, hogy a gyümölcsöktől nem lehet elhízni, de azt is a maga idejében kell fogyasztani. Este azért nem, mert megakadályozzák az étel felszívódását, amit egész nap megettél...
2010. szept. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az aszalás közben a gyümölcs cukortartalma nem változik; pont annyi cukor van benne, mint a friss gyümölcsben,azonban az aszalás miatt vitaminból kevesebb. Mivel az aszalt gyümölcs kisebb így többet eszünk belőle erre érdemes odafigyelni.
2010. szept. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kevésbé, mint egy zacskó chips, de mértékkel edd.
2010. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat!:)

nehéz lesz keveset enni belőle,mert imádom,de majd megerőltettem magam:))

2010. szept. 21. 13:38
 7/7 anonim válasza:
A hatásos fogyókúra feltétele az, hogy min­dig tudjuk, hol tartunk. Más szóval: csak akkor vagyunk képesek az orvos által előírt energiamennyiséget meg­tartani, ha energia- és tápanyagtáblá­zat segítségével étrendet tervezünk és kiszámítjuk minden egyes étkezés energiatartalmat. forrás: fogyókúra [link]
2011. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!