Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Forever Slim zsírbontó készülé...

Forever Slim zsírbontó készülékkel milyen tapasztalaitok vannak? Akik használták, azokat kérdezem.

Figyelt kérdés
166 cm és 56.9 kg, 37 éves nő vagyok. Számok alapján nem rosszak a méretek, de sajnos a hasamon lévő zsírréteget nem tudtam ledolgozni a szüléseket követően. Elkezdtem hasra gyúrni de sajnos úgy meg proktológushoz kellett járnom :( Soványabb nem szeretnék lenni más területeken, ez a kis pici rész az ami rontja az összhangot de nem tudom erre mit lenne érdemes. Személyi edző biztosan meg tudná mondani de rendszerességet még a gyerkőcök mellett nem merek bevállalni.
2022. jún. 30. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Baromság. Lokális fogyás nincs. Ha izomzatot edzel, akkor az az izom erősebb lesz, nem pedig a zsír tűnik el onnan. Fogyni kalória deficittől fogsz onnan, ahonnan a szervezeted gondolja, nem onnan, ahonnan te akarsz.
2022. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés és formálódsz a pocak eltünik.
2022. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Plasztikai beavatkozás.
2022. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!